![]() |
Vand Placa de baza
2 Attachment(s)
Placa de baza noua Gigabyte Z77N-wifi:
http://www.gigabyte.com/products/pro...px?pid=4337#ov E supermica si superdotata, merge cu orice CPU Intel de ultima generatie (Ivy bridge) sau penultima generatie (Sandy bridge). 100 euro neg. 0724. 323 346 |
Re: Vand Placa de baza
up.
500 lei cu hdd de 320gb sata |
Re: Vand Placa de baza
De actualitate inca...
mai am un celeron g550 nou cu cooler si 2gb ddr3-1600 |
| All times are GMT +2. The time now is 20:07. |
- Copyright 2026 4Tuning