![]() |
Dezmembrez scirocco mk2
masina este completa, fara motor, cutie, si fuzetele fata. se da tot de pe ea incluziv actele.
acte + serii + numere ....400 de lei faruri duble implecabile cu tot cu semnale .....300 de lei capota ......100 de lei coaja bord completa inclusiv consola ....100 de lei usi complete 150 de lei bucata trapezi fata .....40 de lei bucata k-bar .....120 de lei grila....50 de lei radiator 1.6 benzina cu tot cu ventilator....100 de lei flanse cap telescop fata.....40 de lei punte spate cu tamburi......120 de lei completa hayon complet.......200 de lei geamuri laterale spate.....50 de lei bucata suspensie spate reglabila......250 de lei bara fata - spate impecabile......200 de lei la pachet stop stanga....70 de lei rezervor de gti......100 de lei caseta de directie......rezervat stelu15 daca nu se razgandeste parbriz....120 de lei stergator parbriz (modelul cu un singur stergator)....70 de lei daca am omis ceva va rog intrebati. mai multe detalii la 0752 598 106 sau aici poze la cerere |
Re: Dezmembrez scirocco mk2
ce model de scirocco a fost ? ai niste poze ?
|
Re: Dezmembrez scirocco mk2
masina a fost GT II. poze nu am cu masina, doar la piese pot sa iti fac poze.
|
Re: Dezmembrez scirocco mk2
Salut, masina are trapa?
|
Re: Dezmembrez scirocco mk2
coaja bord completa inclusiv consola ....100 de lei
-- poze k-bar .....120 de lei ---poze caseta de directie......rezervat stelu15 daca nu se razgandeste cu servo? poze.... Multumesc anticipat. |
Re: Dezmembrez scirocco mk2
stop stanga poze
|
Re: Dezmembrez scirocco mk2
4 Attachment(s)
caseta e fara servo....
|
Re: Dezmembrez scirocco mk2
masina are trapa dar e aftermarket. mai am o trapa desfacuta oem. zi ce ai nevoie
|
Re: Dezmembrez scirocco mk2
fa-mi niste poze exacte la bord si un pret ms
|
Re: Dezmembrez scirocco mk2
trapa oem e tilt and slide ? http://www.magazineclassifieds.co.uk...3110dc4bee.jpg :D
|
Re: Dezmembrez scirocco mk2
da, ce ai nevoie?
@bau4rock: sunt poze cu bordul, se vede ca e ok. pretul este in primul post |
Re: Dezmembrez scirocco mk2
Pai tot mecanismul :D! Care ar fi pretul
|
Re: Dezmembrez scirocco mk2
am tot in afara de capac. 100 de lei
|
Re: Dezmembrez scirocco mk2
pe mine ma intereseaza ceasurile
|
Re: Dezmembrez scirocco mk2
zi asa
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:28. |
- Copyright 2026 4Tuning