Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Anunturi Auto VW (https://forum.4tuning.ro/501-anunturi-auto-vw.html)
-   -   Dezmembrez scirocco mk2 (https://forum.4tuning.ro/501-anunturi-auto-vw/345730-dezmembrez-scirocco-mk2.html)

Chychy 15-11-12 14:25

Dezmembrez scirocco mk2
 
masina este completa, fara motor, cutie, si fuzetele fata. se da tot de pe ea incluziv actele.

acte + serii + numere ....400 de lei
faruri duble implecabile cu tot cu semnale .....300 de lei
capota ......100 de lei
coaja bord completa inclusiv consola ....100 de lei
usi complete 150 de lei bucata
trapezi fata .....40 de lei bucata
k-bar .....120 de lei
grila....50 de lei
radiator 1.6 benzina cu tot cu ventilator....100 de lei
flanse cap telescop fata.....40 de lei
punte spate cu tamburi......120 de lei completa
hayon complet.......200 de lei
geamuri laterale spate.....50 de lei bucata
suspensie spate reglabila......250 de lei
bara fata - spate impecabile......200 de lei la pachet
stop stanga....70 de lei
rezervor de gti......100 de lei
caseta de directie......rezervat stelu15 daca nu se razgandeste
parbriz....120 de lei
stergator parbriz (modelul cu un singur stergator)....70 de lei


daca am omis ceva va rog intrebati. mai multe detalii la 0752 598 106 sau aici

poze la cerere

dmo.mihai 15-11-12 16:15

Re: Dezmembrez scirocco mk2
 
ce model de scirocco a fost ? ai niste poze ?

Chychy 15-11-12 18:13

Re: Dezmembrez scirocco mk2
 
masina a fost GT II. poze nu am cu masina, doar la piese pot sa iti fac poze.

metalhead93 15-11-12 21:27

Re: Dezmembrez scirocco mk2
 
Salut, masina are trapa?

Archanghel 16-11-12 00:07

Re: Dezmembrez scirocco mk2
 
coaja bord completa inclusiv consola ....100 de lei
-- poze
k-bar .....120 de lei
---poze
caseta de directie......rezervat stelu15 daca nu se razgandeste
cu servo? poze....

Multumesc anticipat.

dmo.mihai 16-11-12 02:47

Re: Dezmembrez scirocco mk2
 
stop stanga poze

Chychy 16-11-12 16:32

Re: Dezmembrez scirocco mk2
 
4 Attachment(s)
caseta e fara servo....

Chychy 16-11-12 17:58

Re: Dezmembrez scirocco mk2
 
masina are trapa dar e aftermarket. mai am o trapa desfacuta oem. zi ce ai nevoie

bau4rock 16-11-12 18:31

Re: Dezmembrez scirocco mk2
 
fa-mi niste poze exacte la bord si un pret ms

metalhead93 16-11-12 18:52

Re: Dezmembrez scirocco mk2
 
trapa oem e tilt and slide ? http://www.magazineclassifieds.co.uk...3110dc4bee.jpg :D

Chychy 16-11-12 18:58

Re: Dezmembrez scirocco mk2
 
da, ce ai nevoie?

@bau4rock: sunt poze cu bordul, se vede ca e ok. pretul este in primul post

metalhead93 16-11-12 19:28

Re: Dezmembrez scirocco mk2
 
Pai tot mecanismul :D! Care ar fi pretul

Chychy 16-11-12 19:29

Re: Dezmembrez scirocco mk2
 
am tot in afara de capac. 100 de lei

bau4rock 16-11-12 19:29

Re: Dezmembrez scirocco mk2
 
pe mine ma intereseaza ceasurile

Chychy 16-11-12 19:30

Re: Dezmembrez scirocco mk2
 
zi asa


All times are GMT +2. The time now is 18:28.

- Copyright 2026 4Tuning