Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   Paris Tuning Show 2007 (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/34474-paris-tuning-show-2007-a.html)

RoSonic 26-02-07 16:41

Paris Tuning Show 2007
 
88 Attachment(s)
Paris Tuning Show 2007
Salonul de tuning de la Paris editia 2007 s-a desfasurat in perioada 22-26 februarie in cadrul Parc des Expositions Paris Le Bourget.

O prima serie de fotografii:

Tzus 26-02-07 17:00

Re: Paris Tuning Show 2007
 
Frumoasa privelistea...oare cum o sa iasa si cel de la noi?Avem in tara destule masini tunate si destule firme de profil...acum ramane de vazut organizarea.

alex-mishu 26-02-07 17:12

Re: Paris Tuning Show 2007
 
Bravo lor, au facut ceva NICE...
Dar eu il astept pe cel din Bucuresti, ca sa particip in carne si oase...

Andreus 26-02-07 17:28

Re: Paris Tuning Show 2007
 
Frumos....dar cred k 4tuning day va fi mult mai tare decat evenimentul de la Paris,atat la mashini cat shi la femei :twisted:

danelu 26-02-07 18:33

Re: Paris Tuning Show 2007
 
arata bine...sper ca si 4tuning day sa fie macar la fel de spectaculos, un lucru e sigur: o sa avem fete mai frumoase si mai multe:D :P

Cobra_razvy7 26-02-07 19:15

Re: Paris Tuning Show 2007
 
de-abia astept sa vina si la noi tuning days:D...sper sa fie un tuning show mai ceva ca asta de la Paris:D

RoSonic 26-02-07 19:33

Re: Paris Tuning Show 2007
 
Mai multe poze gasiti pe site in galeria foto ;)
https://www.4tuning.ro/gal/thumbnails.php?album=554

Donnyro 26-02-07 22:47

Re: Paris Tuning Show 2007
 
Sper k si la Bucuresti sa vedem tot ceva asemanator dak nu ceva si mai frumos.BAFTA!!

alexerix 26-02-07 23:16

Re: Paris Tuning Show 2007
 
Bv lor se pare ca a iesit misto. Asa trebuie sa iasa si la noi.
P.S. Cum de n-au tunat un Peugeot 407 Coupe? Mi-ar fi placut sa vad unul.:D

ZoliaT 01-03-07 15:19

Re: Paris Tuning Show 2007
 
FILME CU FETELE DE LA PARIS TUNING SHOW 2007

https://forum.4tuning.ro/26-filme-movies-masini-curse-drifturi-burnout-reclame-etc/34677-paris-tuning-show-2007-cars-and-babes.html

feryboy 03-03-07 18:48

Re: Paris Tuning Show 2007
 
1 Attachment(s)
Eu am fost acolo si cred ca in Romania nici macar la S I A B nu venea cata lume era acolo.
am pus o poza cu lumea de la intrare cu o ora inainte sa se deschida.si in spatele meu era la fel.
un lucru e clar...sigur o sa fie fete mai frumoase la Tuning Days...:D

feryboy 03-03-07 18:53

Re: Paris Tuning Show 2007
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by alexerix (Post 773133)
Bv lor se pare ca a iesit misto. Asa trebuie sa iasa si la noi.
P.S. Cum de n-au tunat un Peugeot 407 Coupe? Mi-ar fi placut sa vad unul.:D

era doar 407 le din TAXI 4

TSC-Us 04-03-07 23:26

Re: Paris Tuning Show 2007
 
ce de moatmoazell...mmm

edi2peu 15-04-07 15:52

Re: Paris Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by feryboy (Post 779328)
era doar 407 le din TAXI 4

Eu am vazut taxi 4 si masina face totul

tygi_one 13-09-07 16:07

Re: Paris Tuning Show 2007
 
machetele erau de vanzare :))


All times are GMT +2. The time now is 14:42.

- Copyright 2026 4Tuning