Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning Interior (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior.html)
-   -   RECONDITIONARE VOLANE PIELE!!! (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior/343797-reconditionare-volane-piele.html)

conac 04-11-12 14:53

RECONDITIONARE VOLANE PIELE!!!
 
8 Attachment(s)
VOPSESC VOLANE DIN PIELE
VOPSEAUA ESTE BAZA DE APA ,NU SE INTARESTE NU SE IA NU SE CRAPA
SINGURA CONDITIE ESTE CA PIELEA SA NU FIE RUPTA
DE CE SA ITI IMBRACI VOLANUL IN PIELE DE PROASTA CALITATE SI MAI GROASA CAND POTI PASTRA ORIGINALUL
PRETURI DE LA 10 LA 100 DE LEI
PRET PROMOTIONAL SCHIMBATOR SI VOLAN 50 DE LEI


NR DE TEL 0721488917
ID [email protected] pt mai multe poze si detalii

conac 07-11-12 18:44

Re: RECONDITIONARE VOLANE PIELE!!!
 
5 Attachment(s)
alte poze

coty_tey 13-11-12 08:34

Re: RECONDITIONARE VOLANE PIELE!!!
 
pentru un volan crem .. pret?
trebuie dat jos de pe masina?
in ce zona esti?

conac 13-11-12 09:32

Re: RECONDITIONARE VOLANE PIELE!!!
 
pentru crem te costa 80de lei
nu trebuie dat jos de pe masina
sunt din ph la 5km de ploiesti

conac 13-11-12 15:24

Re: RECONDITIONARE VOLANE PIELE!!!
 
pana vineri gratis pt toata lumea cu volan negru

conac 13-11-12 17:19

Re: RECONDITIONARE VOLANE PIELE!!!
 
GRATIS PANA VINERI!!!PE BUNE!!!

conac 21-11-12 10:30

Re: RECONDITIONARE VOLANE PIELE!!!
 
upppp


All times are GMT +2. The time now is 08:07.

- Copyright 2026 4Tuning