Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Galati / Braila (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila.html)
-   -   Un nou club auto in Braila - Outlaw Racers (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila/343732-club-auto-braila-outlaw-racers.html)

Radu. 03-11-12 23:36

Un nou club auto in Braila - Outlaw Racers
 
Buna seara domnilor.

Tin sa va anunt ca in Braila s-a infiintat un nou club auto.
Outlaw Racers.
Intentiile noastre sunt cat se poate de serioase, insemnand:
- Acte in regula la federatia romana de automobilism sportiv
- Organizarea pe viitor a unor evenimente auto.

Cerintele sunt cat se poate de clare.
- O masina/motocicleta care se incadreaza in urmatoarele drag/drift/expo.
- Lunar, toti membri cotizeaza cu 50 lei.(Pentru mai multe detalii ex: Ce se face cu banii, cine-i ia, etc etc aveti un nr de telefon mai jos).

0749 788 711. Cosmin

O sa revin si cu alte detalli dar pana atunci puteti vorbi cu Cosmin(Presedintele clubului) la numarul de telefon scris mai sus pentru a va explica mai multe.

Parasolarul/stikerul vor fi gata saptamana viitoare, inca discutam.

lalyus 04-11-12 10:09

re: Un nou club auto in Braila - Outlaw Racers
 
Quote:

Originally Posted by Radu. (Post 5233849)
Buna seara domnilor.

Tin sa va anunt ca in Braila s-a infiintat un nou club auto.
Outlaw Racers.
Intentiile noastre sunt cat se poate de serioase, insemnand:
- Acte in regula la federatia romana de automobilism sportiv
- Organizarea pe viitor a unor evenimente auto.

Cerintele sunt cat se poate de clare.
- O masina/motocicleta care se incadreaza in urmatoarele drag/drift/expo.
- Lunar, toti membri cotizeaza cu 50 lei.(Pentru mai multe detalii ex: Ce se face cu banii, cine-i ia, etc etc aveti un nr de telefon mai jos).

0749 788 711. Cosmin

O sa revin si cu alte detalli dar pana atunci puteti vorbi cu Cosmin(Presedintele clubului) la numarul de telefon scris mai sus pentru a va explica mai multe.

Parasolarul/stikerul vor fi gata saptamana viitoare, inca discutam.

Era si timpu sa puna cineva :D.

marius3030 05-11-12 18:11

re: Un nou club auto in Braila - Outlaw Racers
 
bv bv.ma bucur ca s-a facut cate cv legat de clubul asta.primiti si admiratori pe lg voi? :D:oops:
(stii u radule care e treaba cu masinile la mn)

Nastase Bogdan 05-11-12 19:35

re: Un nou club auto in Braila - Outlaw Racers
 
Hai sa fie cu bafta si sa ne indeplinim toate obiectivele propuse:!:..eu unul, din functia pe care o am in acest club, ma voi implica cat de mult voi putea ca totul sa iasa asa cum trebuie;)

Radule, te asteptam cu variantele de stickere:idea:..iar pe toti cei care vor sa ni se alature va asteptam cu DRAG si va promitem ca obiectivele acestui club sunt f serioase si ambitioase.

Pana acum avem 22 de membrii inscrisi.

lalyus 05-11-12 20:42

re: Un nou club auto in Braila - Outlaw Racers
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Nastase Bogdan (Post 5236188)
Hai sa fie cu bafta si sa ne indeplinim toate obiectivele propuse:!:..eu unul, din functia pe care o am in acest club, ma voi implica cat de mult voi putea ca totul sa iasa asa cum trebuie;)

Radule, te asteptam cu variantele de stickere:idea:..iar pe toti cei care vor sa ni se alature va asteptam cu DRAG si va promitem ca obiectivele acestui club sunt f serioase si ambitioase.

Pana acum avem 22 de membrii inscrisi.

Bogdane variante de scrisuri le postez eu ianintea lu radu :))

Radu. 05-11-12 21:52

re: Un nou club auto in Braila - Outlaw Racers
 
Astea sunt o mica parte din ce o sa va arat, pe pc arata intr-un fel, pe colant lucios vor arata muuult mai bine.Oricum, o sa mai fac cateva si o sa va arat cand avem sedinta si acolo picam de comun acord care si cum.

Mie de exemplu imi plac foarte tare: Ultimul din poza 1, primul din poza 2 si al doilea din poza 3.

Logo-ul este in proiectie, saptamana asta se termina.

Si eu sper sa facem ce ne-am propus.:D

@ Marius : Din partea mea stii ca nu e nici o problema, poti veni iti dai seama mai stam la o vorba, o caterinca..chiar daca nu faci parte(momentan).:-)

avolex 06-11-12 06:53

re: Un nou club auto in Braila - Outlaw Racers
 
exact Radu-le aceleasi stickere le-am remarcat si eu la o prima vedere,acum ramine sa vedem cam ce voteaza lumea.
aaa.....apropos sunt COSMIN!!!;)

Nastase Bogdan 06-11-12 07:31

re: Un nou club auto in Braila - Outlaw Racers
 
Mie de exemplu imi plac foarte tare: Ultimul din poza 1, primul din poza 2 si al doilea din poza 3.

Si mie tot astea 3 imi plac, la care as mai adauga si al 3-lea din ultima poza:rolleyes2

Nastase Bogdan 06-11-12 07:36

re: Un nou club auto in Braila - Outlaw Racers
 
Ar trebui modificat si titlul topicului in "Un nou club auto in Braila - Outlaw Racers"..vezi ce poti face cu asta, Radule.

Cosmin, te-am sunat aseara ca sa mai stabilim una alta...dar, cred ca erai ocupat.

tes_raliu 06-11-12 08:00

re: Un nou club auto in Braila - Outlaw Racers
 
Bravo Baieti. Motor sport club Braila va ureaza multa bafta in ceea ce doriti a realiza. Cu cat mai multe cluburi in Braila cu atat mai bine

Snapy_xxl 06-11-12 08:59

Re: Un nou club auto in Braila - Outlaw Racers
 
Quote:

Originally Posted by Nastase Bogdan (Post 5236673)
Ar trebui modificat si titlul topicului in "Un nou club auto in Braila - Outlaw Racers"...

Rezolvat.

Catalin_br 06-11-12 10:39

Re: Un nou club auto in Braila - Outlaw Racers
 
Quote:

Originally Posted by Snapy_xxl (Post 5236777)
Rezolvat.

multumim!

Radu. 06-11-12 13:21

Re: Un nou club auto in Braila - Outlaw Racers
 
Da baieti, am mai facut cateva si le am pe telefon, o sa vi le arat.


Thx Snapy.

Gabi TAZ 06-11-12 13:42

Re: Un nou club auto in Braila - Outlaw Racers
 
SUCCES.

Bogdan poti enumera ce membri detin ce functii

Organizati un event rapid asa de infiintare si de cunoastere a membrilor clubului. Pana nu vine frigul.

Nastase Bogdan 06-11-12 15:14

Re: Un nou club auto in Braila - Outlaw Racers
 
Quote:

Originally Posted by Gabi TAZ (Post 5237073)
SUCCES.

Bogdan poti enumera ce membri detin ce functii

Organizati un event rapid asa de infiintare si de cunoastere a membrilor clubului. Pana nu vine frigul.

E inca neclar membru care va ocupa functia de vice presedinte, dar se va lamuri vinerea aceasta si apoi ii anuntam pe toti din conducere/functia detinuta.
Dupa ce aplicam sticker-ele pe toate masinile vom face o defilare ca sa se vada clubul si membrii..speram chiar in week-endul care urmeaza.


All times are GMT +2. The time now is 19:29.

- Copyright 2024 4Tuning