Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Kitsch Tuning (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/34368-kitsch-tuning.html)

Team 07-04-07 11:51

Re: Kitch Tuning`uri prin Piatra Neamt
 
ce masini aveti voi in P.neamt ??? au si ele niste folie , niste jante,cateva abtipilduri,si voi numiti asta tuning???si tu cu Citroenu`l ai degeaba muzica aia in el,pt ca nu e masina de "firma" :)))

shmen_dj 07-04-07 15:28

Re: Kitch Tuning`uri prin Piatra Neamt
 
pai daca tu ai LOGAN(varza)nu mai comenta de alte masini...asa ca...:wave: :wave:...deci pe bune yo daca ma pun cu jaful meu de dacie te iau fara probleme....:lol: :lol: :yes: :yes: ca sa nu mai vorbim de alte masini care nu au tuning la exterior (Skoda,Golf2,Golf3,Olcit...)...dar au niste modificari la motor de itzi cad ochii...asa ca gura mica

LIV_Ros 07-04-07 19:13

Re: Kitch Tuning`uri prin Piatra Neamt
 
Quote:

Originally Posted by Team (Post 839844)
ce masini aveti voi in P.neamt ??? au si ele niste folie , niste jante,cateva abtipilduri,si voi numiti asta tuning???si tu cu Citroenu`l ai degeaba muzica aia in el,pt ca nu e masina de "firma" :)))

eu nu am zis niciodata k ala se cheama tuning.....e doar o pasiune pentru zgomot.....:D

LIV_Ros 07-04-07 19:15

Re: Kitch Tuning`uri prin Piatra Neamt
 
Quote:

Originally Posted by shmen_dj (Post 840189)
pai daca tu ai LOGAN(varza)nu mai comenta de alte masini...asa ca...:wave: :wave:...deci pe bune yo daca ma pun cu jaful meu de dacie te iau fara probleme....:lol: :lol: :yes: :yes: ca sa nu mai vorbim de alte masini care nu au tuning la exterior (Skoda,Golf2,Golf3,Olcit...)...dar au niste modificari la motor de itzi cad ochii...asa ca gura mica

asa ma fii rau....:twisted: dar poate dai o liniuta cu el.....

buddy_lexx 07-04-07 19:18

Re: Kitch Tuning`uri prin Piatra Neamt
 
Hai sa facem pariuri !:D dacia logan versus dacia1310 (presupun) !:P

shmen_dj 07-04-07 19:18

Re: Kitch Tuning`uri prin Piatra Neamt
 
Quote:

Originally Posted by Team (Post 839844)
ce masini aveti voi in P.neamt ??? au si ele niste folie , niste jante,cateva abtipilduri,si voi numiti asta tuning???si tu cu Citroenu`l ai degeaba muzica aia in el,pt ca nu e masina de "firma" :)))

ma omule la urama urmei daca nu itzi plac tie masinile nu e mare probleme...sunt altzi admiratori...si drept sa itzi spun vorba lui LIVIU..."e o pasiune"...si itzi promit eu ca dupa vre-o 3-4 ani o sa apara masini la greu in piatra cu tuning adevarat...apare generatia :peace: Need For Speed:peace: .... sa iti traiasca LOGANU'L

buddy_lexx 07-04-07 19:20

Re: Kitch Tuning`uri prin Piatra Neamt
 
Quote:

Originally Posted by shmen_dj (Post 840580)
ma omule la urama urmei daca nu itzi plac tie masinile nu e mare probleme...sunt altzi admiratori...si drept sa itzi spun vorba lui LIVIU..."e o pasiune"...si itzi promit eu ca dupa vre-o 3-4 ani o sa apara masini la greu in piatra cu tuning adevarat...apare generatia :peace: Need For Speed:peace: .... sa iti traiasca LOGANU'L

Tu esti Anti-Logan?:)

shmen_dj 07-04-07 20:48

Re: Kitch Tuning`uri prin Piatra Neamt
 
Quote:

Originally Posted by buddy_lexx (Post 840589)
Tu esti Anti-Logan?:)

nu am nici o treaba cu LOGANU'L...am treaba cu soferul de pe logan...:lol: ...crede-ma ca m-a ofticat ca s-a luat de alin...:x

buddy_lexx 07-04-07 22:31

Re: Kitch Tuning`uri prin Piatra Neamt
 
Quote:

Originally Posted by shmen_dj (Post 840732)
nu am nici o treaba cu LOGANU'L...am treaba cu soferul de pe logan...:lol: ...crede-ma ca m-a ofticat ca s-a luat de alin...:x

Stii kare`i faza? faza e k alin are masina personala...si cred ca pretenu de mai sus cu loganul nu`l poseda in acte..ma refer ca masina e a tatalui sau..! ce zici ..facem o liniutza cu daciile ?:)))) k am si eu o 1300:P

EDC_cip 07-04-07 22:52

Re: Kitch Tuning`uri prin Piatra Neamt
 
facem am si io 1310 din 96 5 trepte :D

buddy_lexx 07-04-07 22:55

Re: Kitch Tuning`uri prin Piatra Neamt
 
Quote:

Originally Posted by EDC_cip (Post 840940)
facem am si io 1310 din 96 5 trepte :D

Facem frate...facem...numa sa vii in tzara..si cu prima ocazie....ne dam..:P

LIV_Ros 08-04-07 00:35

Re: Kitch Tuning`uri prin Piatra Neamt
 
Quote:

Originally Posted by buddy_lexx (Post 840910)
Stii kare`i faza? faza e k alin are masina personala...si cred ca pretenu de mai sus cu loganul nu`l poseda in acte..ma refer ca masina e a tatalui sau..! ce zici ..facem o liniutza cu daciile ?:)))) k am si eu o 1300:P

cand vrei vii si dau oltcitu si cu tine si smen dj....8)

LIV_Ros 08-04-07 00:38

Re: Kitch Tuning`uri prin Piatra Neamt
 
Quote:

Originally Posted by LIV_Ros (Post 841009)
cand vrei vii si dau oltcitu si cu tine si smen dj....8)

asa k va provoc pe amandoi.....de placere:D :D

buddy_lexx 08-04-07 01:10

Re: Kitch Tuning`uri prin Piatra Neamt
 
Quote:

Originally Posted by LIV_Ros (Post 841009)
cand vrei vii si dau oltcitu si cu tine si smen dj....8)

Dap! am sa vin..dar iti zic de pe acu`..ca asta prin vara pt k masina e in garaj d cva timp si n`am timp sa o aranjez k am exam acusi :P ! Paste Fericit!

shmen_dj 08-04-07 02:31

Re: Kitch Tuning`uri prin Piatra Neamt
 
Quote:

Originally Posted by buddy_lexx (Post 840910)
Stii kare`i faza? faza e k alin are masina personala...si cred ca pretenu de mai sus cu loganul nu`l poseda in acte..ma refer ca masina e a tatalui sau..! ce zici ..facem o liniutza cu daciile ?:)))) k am si eu o 1300:P

poi poate o sa dam o liniutza...dar treaba este ca yo nu am permis...am sa vorbesc cu frate-miu si mai discutam...:sad:


All times are GMT +2. The time now is 10:45.

- Copyright 2024 4Tuning