Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare.html)
-   -   cumpar bmw e30 (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/343569-cumpar-bmw-e30.html)

66NFS 02-11-12 21:33

cumpar bmw e30
 
cumpar bmw e30
ma intereseaza doar imatriculate ro si cu fiscal
sa fie cat de cat buna la caroserie

tel 0762 799 628

brandex 02-11-12 23:36

Re: cumpar bmw e30
 
Un Cabrio nu vrei? :)

66NFS 02-11-12 23:48

Re: cumpar bmw e30
 
Quote:

Originally Posted by brandex (Post 5232883)
Un Cabrio nu vrei? :)

ma tu ti-ai facut damblaua sa il faci de la 0 vreau si eu tot de la 0 :)

xGeorge 04-11-12 13:53

Re: cumpar bmw e30
 
https://forum.4tuning.ro/482-masini-b...e30-325ix.html

brandex 04-11-12 23:28

Re: cumpar bmw e30
 
Quote:

Originally Posted by 66NFS (Post 5232891)
ma tu ti-ai facut damblaua sa il faci de la 0 vreau si eu tot de la 0 :)

Pai ti-o dau goala, sa o faci cum vrei tu :)

bogdanbmww 05-11-12 03:03

Re: cumpar bmw e30
 
mai este valabil cabrio tau de vanzare? brandex

66NFS 04-12-12 21:25

Re: cumpar bmw e30
 
accept si neinmatriculate

ionut_birovescu 05-12-12 19:36

salut...
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by 66NFS (Post 5273733)
accept si neinmatriculate

e30 87 324 d ... 450 e ...actele ok ...

66NFS 05-12-12 23:16

Re: salut...
 
Quote:

Originally Posted by ionut_birovescu (Post 5274820)
e30 87 324 d ... 450 e ...actele ok ...

Nu ms
Caut ceva in stare buna si cat mai originala

il76 h t h 06-12-12 16:33

Re: cumpar bmw e30
 
3 Attachment(s)
interior recaro,chit complet m tek2 plastic mai putin fusta fatza care e fibra si eleronul care este cel de m3 e30 original,4geamuri el,inchidere centralizata,suspensii sport arcuri rosii telescoape galbene bilstein tija groasa fatza,discuri fatza spate,motor 2,5 24,evacuare borla cap coada,nu prezinta rugina nimic la baza fa-mi o oferta pe pm daca te intereseaza nu prea as vindeo dar nu o folosesc salut

il76 h t h 06-12-12 16:37

Re: cumpar bmw e30
 
app chitul m tek2 nu apare in poze ca nu e montat:)) sunt rosii pragurile si bandourile trebuiesc vopsite nu le-am pus pt ca vopsesc toata masina

spain32 07-12-12 06:47

Re: cumpar bmw e30
 
https://forum.4tuning.ro/482-masini-b...n-an-89-a.html

66NFS 22-12-12 21:44

Re: cumpar bmw e30
 
Accept si neinmatriculate dar cu acte ok
Obligatriu dupa 1988 si coupe


All times are GMT +2. The time now is 09:07.

- Copyright 2026 4Tuning