![]() |
ROLLCAGE MK3
Ma intereseaza un semi-rollbar/cage demontabil.
Daca exista vreo firma sau persoana in Bucuresti care se ocupa de asa ceva astept niste oferte de pret cu si fara materiale , mai mult m-ar interesa decat mana de lucru , de materiale pot sa ma ocup eu Nu ma grabesc pentru ca vreau undeva prin primavara sa il fac/montez , deci sunt deschis la orice oferta. Multumesc |
Re: ROLLCAGE MK3
Nu stie chiar nimeni nimic ???
|
Re: ROLLCAGE MK3
Caut in continuare , orice ajutor este binevenit :idea:
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:07. |
- Copyright 2026 4Tuning