Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   vand galaxy s2 (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/343395-vand-galaxy-s2.html)

PIRATU BV 01-11-12 19:35

vand galaxy s2
 
vand samsung galaxy s2 negru impecabil folosit o luna cu husa si folie.
pachetul contine cutie,telefon,cablu de date,casti,cartea cu instructiunile.
pretul este 1250 ron.
telefonul este impecabil tinut in husa si cu folie pe ecran.
nota 9,9/10
este telefonul personal si il vand ptr ca il schimb cu un s3.
bonus husa slim de silicon(25 lei) si inca o folie de rezerva ptr ecran(15 lei).
ptr detalii tel la 0745 792 751
poze nu am avut timp sa pun,dar la cerere pot pune.
__________________

PIRATU BV 04-11-12 09:07

Re: vand galaxy s2
 
Hai sus cu el.usor negociabil.


All times are GMT +2. The time now is 09:08.

- Copyright 2026 4Tuning