![]() |
vand galaxy s2
vand samsung galaxy s2 negru impecabil folosit o luna cu husa si folie.
pachetul contine cutie,telefon,cablu de date,casti,cartea cu instructiunile. pretul este 1250 ron. telefonul este impecabil tinut in husa si cu folie pe ecran. nota 9,9/10 este telefonul personal si il vand ptr ca il schimb cu un s3. bonus husa slim de silicon(25 lei) si inca o folie de rezerva ptr ecran(15 lei). ptr detalii tel la 0745 792 751 poze nu am avut timp sa pun,dar la cerere pot pune. __________________ |
Re: vand galaxy s2
Hai sus cu el.usor negociabil.
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:08. |
- Copyright 2026 4Tuning