Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   vand bicicleta mtb (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/34323-vand-bicicleta-mtb.html)

mariusKNS 24-02-07 14:36

vand bicicleta mtb
 
3 Attachment(s)
cadru b 1 aluminiu ***ca rst amortizor piese shimano alivio aproape noua pret 350 euro tel 0723 28 67 28

DaBotta 24-02-07 14:47

Re: vand bicicleta mtb
 
350 Euro ? scuza-ma nu vreau sa influentez in oarecare fel , dar este un pret foarte foarte exagerat. La 350 euro care ii egal = 12.300.000 iti faci pe piese o bicicleta mult mai klumea. Fara suparare. io am cadru MAGELLAN POLARIS , ANGRENAJ TRUVATIV ISOFLOW ( in cazu in care esti cunoscator ) restu pe ea tot ii SHIMANO SI BIKE + , si nu am curaju sa cer atata pe ea , avanad in vedere ca ii bike de street , roti late si tot.

mariusKNS 24-02-07 16:42

Re: vand bicicleta mtb
 
nu stiu ce tzi se pare tzie asha exagerat ca pretul e oricum negociabil shi pe piese daca o faci te duce mult mai mult. ia in considerare shi faptul ca e aproape noua

mariusKNS 24-02-07 16:58

Re: vand bicicleta mtb
 
sa cumparatzi first bike k sa va rupetzi gatu .

DaBotta 25-02-07 00:39

Re: vand bicicleta mtb
 
mariusbarius , faza cu FirstBike doamne feri ;)) never nu m-as risca sa ma urc pe asa ceva ! mai sigur ii cu trotineta decat cu FIRSTBIKE


All times are GMT +2. The time now is 10:42.

- Copyright 2026 4Tuning