Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Opel (https://forum.4tuning.ro/327-discutii-opel.html)
-   -   Este posibil?? (https://forum.4tuning.ro/327-discutii-opel/343223-posibil.html)

Rih85 31-10-12 19:43

Este posibil??
 
Salutare. As dori sa stiu de la cineva experimentat pe partea electrica daca este posibila un "implant" de faururi de Opel Vectra B de genul : http://www.accesoriiautotuning.ro/in...?detalii=15636 pe o alta masina si anume pe o Daewoo Nubira 1. Ma intereseaza daca reglajul pe inaltime de pe farurile de vectra b va functiona si totul va fi in regula... Stiu ca sunt diferente de dimensiuni dar acestea se pot rezolva , ma intereseaza strict partea electrica... Va multumesc pentru eventualele raspunsuri.

Rih85 02-11-12 15:27

Re: Este posibil??
 
Sa inteleg ca nu este posibil sau ca nu intereseaza pe cineva enigma mea? :rolleyes2

cangri 02-11-12 22:31

Re: Este posibil??
 
Teoreitic se poate.
Legi firele care trebuie acolo unde trebuie si nu vad ce alta problema ar fi.


All times are GMT +2. The time now is 08:07.

- Copyright 2026 4Tuning