Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand / Schimb d500 !! (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/34244-vand-schimb-d500.html)

BrazyLyaNu 23-02-07 19:36

Vand / Schimb d500 !!
 
Vand / schimb Samsund d500 , stare buna - foarte buna Telefonul a fost intretinut de o fata , urme fine de folosinta.

Telefonul este insotit de :
-Telefon (Black)
-Incarcator
-Boxa
-Cutie si Manuale de utilizare
-Handsfree ( Mono)
*Si optional 20Ron pentru Curelusha Samsung sigilata

Pret 430 RoN !!

Accept si unele schimburi !!
__________________
YaHoo : adytzu_17_brazylyanu
TeL : 0747796868

BrazyLyaNu 24-02-07 06:04

Re: Vand / Schimb d500 !!
 
Quote:

Originally Posted by BrazyLyaNu (Post 767435)
Vand / schimb Samsund d500 , stare buna - foarte buna Telefonul a fost intretinut de o fata , urme fine de folosinta.

Telefonul este insotit de :
-Telefon (Black)
-Incarcator
-Boxa
-Cutie si Manuale de utilizare
-Handsfree ( Mono)
*Si optional 20Ron pentru Curelusha Samsung sigilata

Pret 430 RoN !!

Accept si unele schimburi !!
__________________
YaHoo : adytzu_17_brazylyanu
TeL : 0747796868

Oferta valabila !! Astept oferte :)

DaBotta 24-02-07 14:55

Re: Vand / Schimb d500 !!
 
pune poze cu telefonul sa vedem cum arata

BrazyLyaNu 24-02-07 17:23

Re: Vand / Schimb d500 !!
 
3 Attachment(s)
Am uploadat si niste poze cu telefonul..

BrazyLyaNu 27-02-07 21:10

Re: Vand / Schimb d500 !!
 
Vandut !! Topic closed !!


All times are GMT +2. The time now is 11:19.

- Copyright 2026 4Tuning