Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale.html)
-   -   Ajutor cd-mp3 player pre-out de cat? (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale/342048-ajutor-cd-mp3-player-pre-out.html)

jocotuning 23-10-12 22:16

Ajutor cd-mp3 player pre-out de cat?
 
Am cateva intrebari in legatura cu cd-mp3 player de care sa fie cu pre-out 2V sau 4V? am un amplificator macaudio mp4000 4 canale cu intrare de 500mV-pana la 4V.
Cu care o s-a mearga mai bine? De obicei ascult muzica Trance si vreau sa scot tot ce se poate din tot sistemul audio. Multumesc.

tody87 29-10-12 20:56

Re: Ajutor cd-mp3 player pre-out de cat?
 
e mai bine de 4,acum depinde ce player ai...

silviu.o 07-11-12 16:08

Re: Ajutor cd-mp3 player pre-out de cat?
 
Cu 4V o sa mearga mai bine decat cu 2V. Mai mult e mai bine :)

jocotuning 11-11-12 21:49

Re: Ajutor cd-mp3 player pre-out de cat?
 
Multumesc.


All times are GMT +2. The time now is 20:58.

- Copyright 2026 4Tuning