![]() |
Ajutor cd-mp3 player pre-out de cat?
Am cateva intrebari in legatura cu cd-mp3 player de care sa fie cu pre-out 2V sau 4V? am un amplificator macaudio mp4000 4 canale cu intrare de 500mV-pana la 4V.
Cu care o s-a mearga mai bine? De obicei ascult muzica Trance si vreau sa scot tot ce se poate din tot sistemul audio. Multumesc. |
Re: Ajutor cd-mp3 player pre-out de cat?
e mai bine de 4,acum depinde ce player ai...
|
Re: Ajutor cd-mp3 player pre-out de cat?
Cu 4V o sa mearga mai bine decat cu 2V. Mai mult e mai bine :)
|
Re: Ajutor cd-mp3 player pre-out de cat?
Multumesc.
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:58. |
- Copyright 2026 4Tuning