![]() |
N2a 789
4 Attachment(s)
N2A 789 789 construit de N2A Motors, imbina elemente de design prezente pe modelele Chevrolet din anii 1957, 1958 and 1959 (ultimele cifre ale acestor ani dau numele de 789.) |
Re: N2a 789
wow. imi plac mult stopurile . f mijto un low rider kre toti si l-ar dory:D
|
Re: N2a 789
spatele nu prea imi place dar in rest e criminala :shock:
|
Re: N2a 789
c-am aiurea forma dar merge :D
|
Re: N2a 789
culoarea se potriveste perfect ;)
|
Re: N2a 789
mda... marfa masina... dar la banii astia imi iau un gallardo de moare lumea :D
|
Re: N2a 789
tare masina da cam scumpa
|
Re: N2a 789
Old style...scumpa dar merita...nush de ce vor ei sa scoata mai multe modele...unul de colectie eu zic ca e suficient.
|
Re: N2a 789
Superb arata spatele ala...
|
Re: N2a 789
arata bine masina!combinatie de trecut si viitor!
|
Re: N2a 789
Arata retro, ce sa mai zici masina are STILL si gata si pretu ii pe masura !:D
|
Re: N2a 789
Masina cu mult stil si care este adresata unor oameni cu bani ,frumoasa lucrarea
|
Re: N2a 789
clasic.. :shock:
|
Re: N2a 789
se vede k e un corvette C6 sub ea dupa pozitzia evacuarii.....is de parere k numai aia scoate masina din stilul retro in care a fost conceputa. parca e prea sport pusa acol pe mijloc si asha groasa. oricum masina e superba. la cata munca sa depus pt a o construii, zic k merita fiecare banutz :)
|
Re: N2a 789
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:12. |
- Copyright 2026 4Tuning