Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   N2a 789 (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/34203-n2a-789-a.html)

RoSonic 23-02-07 10:19

N2a 789
 
4 Attachment(s)
N2A 789
789 construit de N2A Motors, imbina elemente de design prezente pe modelele Chevrolet din anii 1957, 1958 and 1959 (ultimele cifre ale acestor ani dau numele de 789.)
La baza lui 789 sta un sasiu de Corvette C6 (2005) si are un motor V8 de 400 de cai putere.
Pretul anuntat pentru N2A 789 este de $135000 si fiecare exemplar va fi unic din punct de vedere al paintingului si al culorilor din interior.

BaBaOs 23-02-07 10:41

Re: N2a 789
 
wow. imi plac mult stopurile . f mijto un low rider kre toti si l-ar dory:D

Razvan-CT 23-02-07 10:43

Re: N2a 789
 
spatele nu prea imi place dar in rest e criminala :shock:

Cristy@n0_crs 23-02-07 10:58

Re: N2a 789
 
c-am aiurea forma dar merge :D

Cristy@n0_crs 23-02-07 10:59

Re: N2a 789
 
culoarea se potriveste perfect ;)

-Caz- 23-02-07 11:14

Re: N2a 789
 
mda... marfa masina... dar la banii astia imi iau un gallardo de moare lumea :D

Luigyy 23-02-07 11:36

Re: N2a 789
 
tare masina da cam scumpa

Tzus 23-02-07 12:33

Re: N2a 789
 
Old style...scumpa dar merita...nush de ce vor ei sa scoata mai multe modele...unul de colectie eu zic ca e suficient.

Sonny 23-02-07 12:49

Re: N2a 789
 
Superb arata spatele ala...

PANDA1984 23-02-07 13:19

Re: N2a 789
 
arata bine masina!combinatie de trecut si viitor!

z3r0m3CSL 23-02-07 14:03

Re: N2a 789
 
Arata retro, ce sa mai zici masina are STILL si gata si pretu ii pe masura !:D

Nitrous 23-02-07 14:16

Re: N2a 789
 
Masina cu mult stil si care este adresata unor oameni cu bani ,frumoasa lucrarea

boy_wonder 23-02-07 14:23

Re: N2a 789
 
clasic.. :shock:

Todorutz 23-02-07 14:38

Re: N2a 789
 
se vede k e un corvette C6 sub ea dupa pozitzia evacuarii.....is de parere k numai aia scoate masina din stilul retro in care a fost conceputa. parca e prea sport pusa acol pe mijloc si asha groasa. oricum masina e superba. la cata munca sa depus pt a o construii, zic k merita fiecare banutz :)

ROSSI 46 23-02-07 15:09

Re: N2a 789
 
Quote:

Originally Posted by Cristy@n0_crs (Post 766572)
culoarea se potriveste perfect ;)

bina mah iatzi tu gallardo.....100% mai multe capatzani rupi cu asta decat cu lambo'...lambo au vazut totzi dar asta ma indoiesc....parerea mea


All times are GMT +2. The time now is 13:12.

- Copyright 2026 4Tuning