Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand ASUS P552 (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/340220-vand-asus-p552.html)

silvet 12-10-12 12:48

Vand ASUS P552
 
Este varianta de la Orange (fara wifi), deci codat Orange si se pare ca nu se poate decoda (sau nu oricine stie). Arata foarte bine si functioneaza perfect. Am telefon, acumulator (1,5 zile), incarcator, casti si cutie. Pot sa atasez poze la cerere, dar nu are sens, pentru ca nu are nicio urma pe ecran.
http://www.gsmarena.com/asus_p552w-2519.php
Pret 100 lei.

Doar Bucuresti.
0770396342

silvet 14-10-12 08:52

Re: Vand ASUS P552
 
2 Attachment(s)
Sau schimb cu telefon necodat.

silvet 17-10-12 14:46

Re: Vand ASUS P552
 
L-am decodat (50 lei), functioneaza inclusiv pe Digi.
Pret nou 120 lei.

silvet 25-10-12 13:50

Re: Vand ASUS P552
 
Acumulatorul nu mai tine si trebuie schimbat.
Pret fix - 80 lei.

silvet 29-10-12 11:43

Re: Vand ASUS P552
 
1 Attachment(s)
Accesorii.

silvet 31-10-12 19:36

Re: Vand ASUS P552
 
Valabil.

silvet 02-11-12 09:01

Re: Vand ASUS P552
 
Valabil.

silvet 07-11-12 14:07

Re: Vand ASUS P552
 
Vandut.
Multumesc.
Se poate inchide.


All times are GMT +2. The time now is 09:38.

- Copyright 2026 4Tuning