![]() |
problema astra g 1.6
Salut. De curand intampin o problema la masina. La plecari mai bruste de pe loc ( scart ) simt in fata ca si cum as pleca de pe loc si sub roti ar fi niste bolovani - rupe aderenta in trepte , cu toate ca am incercat pe asfalt perfect drept si curat. Sa fie oare de la cauciuri ? Sa nu se fi uzat uniform ? in mers nu simt nimic , nu trage stanga-dreapta. Problema este doar intreapta I , la plecarile bruste de pe loc. Din cate am mai citit pe net ar fi bara stabilizatoare .
Motorul nu se misca , am tras de el :twisted: Iar ambreiajul nu cred ca e pt ca masina trage bine in treptele superioare. Astept pareri ! Multumesc |
Re: problema astra g 1.6
Quote:
Am fost lamurit. TC-u e de vina! |
Re: problema astra g 1.6
Eu cred ca ai amortizoarele duse :|
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:17. |
- Copyright 2026 4Tuning