Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   JOBURI (https://forum.4tuning.ro/396-joburi.html)
-   -   Loc de munca [Ploiesti] PART-TIME (https://forum.4tuning.ro/396-joburi/339342-loc-munca-ploiesti-part-time.html)

__gollum__ 06-10-12 21:29

Loc de munca [Ploiesti] PART-TIME
 
Buna ziua , caut un job part-time.

Am 17 de ani , sunt din Ploiesti si sunt pasionat de Tuning , Auto / Moto in generaj sporturile cu motor , sunt interesat de urmatoarele locuri de munca

- Ucenic mecanic auto ( pentru a profesa in meseria asta )
- Photoshop master ( virtual tuning , editare poze, creare / modificare bannere , orice doriti in photoshop , logo-uri . etc. )
- Proiectare pe calculator AutoCAD 2D & 3D

-Sunt student la Liceul Auto de transporturi Ploiesti (profil mecanic-tehnician proiectant AutoCAD)


Contact email : [email protected]
TEL : Orange-0753019904
Vodafone-0737286508


All times are GMT +2. The time now is 22:15.

- Copyright 2026 4Tuning