![]() |
completare cu ulei !
vreau sa completez cu putin ulei castrol 10w/40 tot cu ulei castrol 10w/40 dar difera specificatiile ex: a3 b3/ a3 b4 ,ce se intampla daca le amestec?
|
Re: completare cu ulei !
Quote:
|
Re: completare cu ulei !
Nici o problema daca se respecta vascozitatea 10w40 in cazul tau.
|
Re: completare cu ulei !
Probleme nu sunt.
*ai putea pune toate intrebarile intr-un singur topic sau ai putea sa mai folosesti si functia "Cauta". |
| All times are GMT +2. The time now is 04:29. |
- Copyright 2026 4Tuning