Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vind Ford Mondeo (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/33804-vind-ford-mondeo.html)

ct-34-bvn 19-02-07 06:58

Vind Ford Mondeo
 
Ford Mondeo:an fab 1998, capacitate 2000 benzina consum mediu 7-9, 4 geamuri electrice, oglinzi electrice, servo directie, aer conditionat, 2 airbaguri, A.B.S, A.S.P,culoare gri cu numere de italia valabile pret 2 700E URGENT tel:0724120593 sau pe mess:gav_costel_83 pt mai multe detalii

HOT 19-02-07 17:47

Re: Vind Ford Mondeo
 
Masina e buna in pretul asta,dar motorul ala dak consuma 7-9 eu dau mondeoul meu gratis....PS un up de la mine ca stiu ce popate motorul ala de 2000 dohc

ct-34-bvn 19-02-07 21:33

Re: Vind Ford Mondeo
 
Am pus un consum mediu ca normal daca o dai pe mina la un taran si habar nu are sa conduca papa

ct-34-bvn 19-02-07 21:35

Re: Vind Ford Mondeo
 
Voi face tot posibilu sa pun niste poze cu masina si uitasem are si jante de aluminiu up up

ct-34-bvn 28-02-07 18:06

Re: Vind Ford Mondeo
 
uuuuppppppppppp

ct-34-bvn 16-04-07 17:05

Re: Vind Ford Mondeo
 
Nu vrea nimeni o masina buna???


All times are GMT +2. The time now is 19:35.

- Copyright 2026 4Tuning