![]() |
Vind Ford Mondeo
Ford Mondeo:an fab 1998, capacitate 2000 benzina consum mediu 7-9, 4 geamuri electrice, oglinzi electrice, servo directie, aer conditionat, 2 airbaguri, A.B.S, A.S.P,culoare gri cu numere de italia valabile pret 2 700E URGENT tel:0724120593 sau pe mess:gav_costel_83 pt mai multe detalii
|
Re: Vind Ford Mondeo
Masina e buna in pretul asta,dar motorul ala dak consuma 7-9 eu dau mondeoul meu gratis....PS un up de la mine ca stiu ce popate motorul ala de 2000 dohc
|
Re: Vind Ford Mondeo
Am pus un consum mediu ca normal daca o dai pe mina la un taran si habar nu are sa conduca papa
|
Re: Vind Ford Mondeo
Voi face tot posibilu sa pun niste poze cu masina si uitasem are si jante de aluminiu up up
|
Re: Vind Ford Mondeo
uuuuppppppppppp
|
Re: Vind Ford Mondeo
Nu vrea nimeni o masina buna???
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:35. |
- Copyright 2026 4Tuning