![]() |
Orice pana in 110 cp
Clio 1.5 dCi ....80 cp stock
|
Re: Orice pana in 110 cp
sigur stock??
|
Re: Orice pana in 110 cp
stock + chip! :D
|
Re: Orice pana in 110 cp
Dap stock ....astept :) cati cai ai pe leon ?
si...Hori...cati cai ai in total ?:P aproximativ ... |
Re: Orice pana in 110 cp
merge cu logan de 1,6 ;8 valve?
|
Re: Orice pana in 110 cp
dap ..vineri ne vedem la pescarus :d daca vrei :) nu-i problema :) B-11-CLY
un clio verde :D |
Re: Orice pana in 110 cp
Quote:
|
Re: Orice pana in 110 cp
nup n-are nimik pe el momentan :)
|
Re: Orice pana in 110 cp
atunci ar fi cazu sa nu mai fie momentan :D ;;)
|
Re: Orice pana in 110 cp
Am o dacie 1.4 cu filtru sport si teava in loc de toba de mijloc.
|
Re: Orice pana in 110 cp
@Hori -Esti din Oradea, e din Bucuresti = discutii inutile
@SGM - Iar razi mah de lume, vezi ce faci la Volvo acolo :))) Daca vrei sa te dai cu un Leon 1.9 TDi 105 cp stock in seara asta da un mesaj |
Re: Orice pana in 110 cp
Quote:
|
Re: Orice pana in 110 cp
Asha...deja lumea iti stie masina...si ceea ce facy ma lasa rece ...adik sa te dai la astia care n-au nici o sansa...ai vreo satisfactie k-l dai pe unu care are cu 100 cp mai putin k tine ?
|
Re: Orice pana in 110 cp
:))) tu nu o sti ?! cauta pe net
omul facea o gluma |
Re: Orice pana in 110 cp
asa e, Nea Cornele!
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:21. |
- Copyright 2026 4Tuning