Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   RALIURI - COASTA - RALLY SPRINT - CRR (https://forum.4tuning.ro/585-raliuri-coasta-rally-sprint-crr.html)
-   -   Campionatul National de Auto Slalom (https://forum.4tuning.ro/585-raliuri-coasta-rally-sprint-crr/337314-campionatul-national-auto-slalom.html)

surubu 27-07-13 11:46

Re: Campionatul National de Auto Slalom
 
Din pacate vad ca s-a cam pus praful pe aici, asa ca am venit cu matura....
Pe 10-1.1 august avem etapa pe circuitul de la prejmer. Cine se baga? Cineva curajos cu masini integrale . Vreau sa vad si eu un Gtr, un Evo....

Daca e gata vin si eu cu o impreza de 2.5 altfel vin cu breakul de familie...

SEBASTIAN 27-07-13 14:49

Re: Campionatul National de Auto Slalom
 
Din ce am discuta cu diverse pesoane multi s-au plans de taxe si in acest caz de distanta.
Stiu ca fara bani nu se poate sunt in postura de organizator...

mexxvili 28-07-13 16:27

Re: Campionatul National de Auto Slalom
 
Te asteptam cu placere cu care masina vrei tu :-P!!!
Cu taxele ce sa zic Sebastian , nu cred ca exista sa te dai 2 zile pe un circuit cu 250 ron .

SEBASTIAN 28-07-13 18:32

Re: Campionatul National de Auto Slalom
 
Din punctul meu de vedere este ok doar ca oamenii de multe ori vor ...
Si eu cand organizez am aceleasi probleme, dar asta e ii dam inainte.

xipo 01-08-13 12:43

Re: Campionatul National de Auto Slalom
 
Quote:

Originally Posted by mexxvili (Post 5536855)
Te asteptam cu placere cu care masina vrei tu :-P!!!
Cu taxele ce sa zic Sebastian , nu cred ca exista sa te dai 2 zile pe un circuit cu 250 ron .

Mare adevar, doua zile circuit, cronometrat, oameni implicati etc pentru 250 ron cred ca este rezonabil si mai ieftin decat o amenda radar.

SEBASTIAN 01-08-13 14:15

Re: Campionatul National de Auto Slalom
 
Ce-i drept doar pentru o zi , dar pe aeroportul Baneasa 200RON a creeat unele discutii si e de dimineata pana seara cursa de drag...
Din pacate nu sunt nici sponsori care sa ...

xipo 01-08-13 14:35

Re: Campionatul National de Auto Slalom
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 5539915)
Ce-i drept doar pentru o zi , dar pe aeroportul Baneasa 200RON a creeat unele discutii si e de dimineata pana seara cursa de drag...
Din pacate nu sunt nici sponsori care sa ...

Si cu sponsorii alta discutie lunga, bine ca se bucura cand cumparam de ei...

xipo 02-08-13 14:06

Re: Campionatul National de Auto Slalom
 
daca termin cu Delta pana saptamana viitoare vin si eu sa particip, nu am nici suspensie dedicata si nici cauciucuri, dar pentru buna dispozitie face toti banii:D

valentin.nemtanu 07-04-15 19:02

Re: Campionatul National de Auto Slalom
 
9 Attachment(s)
Prima etapa a campionatului de autoslalom pe 2015 la Adancata
cateva poze

valentin.nemtanu 09-05-15 20:45

Re: Campionatul National de Auto Slalom
 
9 Attachment(s)
Am fost astazi- 9 mai 2015- la etapa a 2-a CNAS pe Speedpark Bacau

valentin.nemtanu 09-05-15 20:48

Re: Campionatul National de Auto Slalom
 
8 Attachment(s)
si cateva imagini din timpul manselor !

SEBASTIAN 09-05-15 23:00

Re: Campionatul National de Auto Slalom
 
E bine ca din toate directiile sportul auto incepe sa se populeze.
Poate ca fiecare organizator daca ar gandi cateva facilitati ar avea mai multi participanti si ar dezvolta mai mult.

valentin.nemtanu 14-07-15 09:20

Re: Campionatul National de Auto Slalom
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 5797629)
E bine ca din toate directiile sportul auto incepe sa se populeze.
Poate ca fiecare organizator daca ar gandi cateva facilitati ar avea mai multi participanti si ar dezvolta mai mult.

Ptiiuuuu! Ca I-ai laudat si deochiat !! Cum?
Uite asa, suntem la jumatatea lui iulie, si rezultaele oficiale ale campionatului de autoslalom pe 2015 nu-s pe nici un site .......iar la prietenii nostri domneste " linistea" ! :D:D:D ( a se citi si intelege FRAS )

valentin.nemtanu 25-10-15 03:30

Re: Campionatul National de Auto Slalom
 
10 Attachment(s)
S=a reusit organizarea etapei 3 de autoslalom / 2015 , ieri, 24 oct la Adancata ! Pista a fost lungita si spatiile de paddock majorate.

SEBASTIAN 25-10-15 08:05

Re: Campionatul National de Auto Slalom
 
Quote:

Originally Posted by valentin.nemtanu (Post 5807023)
Ptiiuuuu! Ca I-ai laudat si deochiat !! Cum?
Uite asa, suntem la jumatatea lui iulie, si rezultaele oficiale ale campionatului de autoslalom pe 2015 nu-s pe nici un site .......iar la prietenii nostri domneste " linistea" ! :D:D:D ( a se citi si intelege FRAS )

Acum nu cred ca sunt eu de vina ca sunt chestiuni care lasa de dorit.
Eu vorbeam la modul general si chiar cu Racing Code am sprijinit evenimentul. Nu vin sa culeg nici laurii acestui eveniment si nici nu port eu vina, dar vad ca intamplarile de la Adancata sunt demne de ... management prost si rau voitor.
Nu am participat decat de douaori la ei am vazut cum este si sincer am crezut ca vor evolua dar directia este diametral opusa si in loc sa invete sa creasca se smecheresc prost si o iau la vale.
Oricum e un fel de dribloing nu prea e cursa de viteza si nu are nimic in comun cu etapele de circuit veritabile.

Quote:

Originally Posted by valentin.nemtanu (Post 5823058)
S=a reusit organizarea etapei 3 de autoslalom / 2015 , ieri, 24 oct la Adancata ! Pista a fost lungita si spatiile de paddock majorate.

Asa este s-a intins insa stratul de uzura sau cum ii spune de asfalt se lasa asteptat si e cam denivelata pista, iar multe masini care vor sa performeze isi lasa suspensia pe acolo. Incercati sa vedeti filmari din interior sa vedeti cum vibreaza.
https://www.youtube.com/watch?v=vh-NqRB4hkI
Cunosc persoane cu masini tari care au avut imediat dupa probleme de suspensie chiar si pe Subaru.:evil:
Tot acolo piloti destul de titrati au observat urme de rea vointa aparute din prostie dupa parerea mea, si nu acuz patronul sau actionarii ci managementul defectuossi ranchiunos, chiar lipsa de sportivitate: https://www.facebook.com/matei.mihae...3724315609201/

Au un cui si de la mine in mod direct deoarece sunt convins ca intentionat au suprapus etapa 3 de Autoslalom(campionat mort cu mica masa de manevra) peste etapa no0astra de circuit de la Academia Titi Aur, astfel incat sa oblige pasionatii sa aleaga si sa se impoarta in doua tabere. In loc sa-i uneasca ii dezbina.
Dar noi ne-am vazut de treaba noastra cu seriozitate si ii asteptam alaturi de noi pe toti cei care vor sa faca o treaba serioasa in cursele de viteza pe circuit.

https://forum.4tuning.ro/707-evenimen...ml#post5822575


All times are GMT +2. The time now is 03:47.

- Copyright 2024 4Tuning