![]() |
Dacia Logan 2 Virtual Tuning
1 Attachment(s)
am 16 ani si asta e a 2 sau a 3 masina modificata virtual de mine as vrea sa stiu ce pareri aveti ???
|
Re: Dacia Logan 2 Virtual Tuning
Ai modificat culoarea? Mai invata photoshop ( sper ca asta ai folosit )..pt ca ai niste pixeli albi in jurul conturului, multi pixeli albi si mari.
|
Re: Dacia Logan 2 Virtual Tuning
E sectiune dedicata pentru desene. Rog un moderator sa mute/inchida topicul.
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:38. |
- Copyright 2026 4Tuning