Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   Vand cate ceva pentru E36 (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/336139-vand-cate-e36.html)

cristimm 16-09-12 10:28

Vand cate ceva pentru E36
 
2. Adaptor diagnoza de la mufa de 20 pini la OBD
Pret 50 ron
https://dl.dropbox.com/u/649244/de%2...or%20bmw-0.jpg

3. Senzor arbore cotit 318is cod: 12141734816
Pret 75 ron
https://dl.dropbox.com/u/649244/de%2...20arbore-0.jpg

4. Bobine Bosch cod: 12139066468
Pret: 30 ron bucata sau 100 toate 4.
https://dl.dropbox.com/u/649244/de%2...w/bobine-0.jpg

6. Cheie franceza mare.
Pret 80 ron
https://dl.dropbox.com/u/649244/de%2...franceza-0.JPG

7. Draper vacuum diagnostic tool #59075
Suitable for testing and fault finding the following in petrol engines including:
• Spark misfires
• Poor engine compression
• Weak/rich mixture
• Ignition over advanced/retarded
• Inlet manifold and carburettor air leaks
• Incorrect valve timing
• Poor fuel economy
• Balancing carburettors
• Turbo boost gauge
• Fuel pump testing
Pret 75 ron.
https://dl.dropbox.com/u/649244/de%2.../draper1-0.jpg

9. Flanse spate amortizor Meyle heavy duty + garnituri noi si piulite noi - model imbunatatit merse maxim 3000km
Pret 50 ron ambele.
https://dl.dropbox.com/u/649244/de%2...%20spate-0.jpg

11. Volan din piele E36 in 4 sipite + airbag in stare foarte buna.
Pret 110 ron.
https://dl.dropbox.com/u/649244/de%2...lan%20fata.jpg


https://dl.dropbox.com/u/649244/de%2...re/CONTACT.gif

bimmer4life 04-11-12 17:29

Re: Vand cate ceva pentru E36
 
sal. flansele pt amortizoare spate mai sunt?

cristimm 05-11-12 14:09

Re: Vand cate ceva pentru E36
 
Da mai sunt.

cristimm 02-12-12 18:30

Re: Vand cate ceva pentru E36
 
Cheia franceza de la nr 6 s-a dat.

cristimm 31-07-13 10:21

Re: Vand cate ceva pentru E36
 
Up!

Pentru contact rog PM sau SMS, telefonul din anunt nu-l tin permanent cu mine.

cristimm 16-09-13 15:07

Re: Vand cate ceva pentru E36
 
Volanul de la nr 11 s-a dat, a ramas doar airbag-ul la 40 ron.

Up!

Pentru contact rog PM sau SMS, telefonul din anunt nu-l tin permanent cu mine.

RSK 20-09-13 18:26

Re: Vand cate ceva pentru E36
 
vreau adaptorul.cum facem?

cristimm 01-09-14 14:43

Re: Vand cate ceva pentru E36
 
Uppp!


All times are GMT +2. The time now is 18:43.

- Copyright 2026 4Tuning