![]() |
Cumpar smartphone.
Salve,cumpar un smartphone gen: nokia c5-03/samsung jet s800,htc wildifre,xperiax1 si lista poate continua,pret maxim 250 ron!
Merci. |
Re: Cumpar smartphone.
Salut!
Lg Optimus One : https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/3...-one-p500.html Samsung Jet S8000: https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/3...jet-s8000.html Daca te intereseaza unul, contacteaza-ma la adresa de Y!M : guess_who688 |
Re: Cumpar smartphone.
Salve,mai astept cateva oferte,nu ma garabesc,estimativ pana miercuri vreau sa cumpar un terminal.
p.s. pot oferii 200 ron pentru LG,ridicarea o fac personal,deoarece am gasit in stare 9/10 la pretul de 250 ron pe okazii,tot din bucuresti,merci pentru intelgere. |
Re: Cumpar smartphone.
Ok atunci, succes cu site'ul okazii, la 200ron prefer sa-l tin pe birou.
Succes in cautarea unui telefon bun estetic/tehnic/ieftin. |
Re: Cumpar smartphone.
Se gasesc,credeti-ma,in jurul sumei de 250 ron,daca stii sa te targuiesti nitel si-l cumperi personal,ai toate sansele,cheers!
|
Re: Cumpar smartphone.
Se poate inchide,mc 4tuning,am optat pentru un samsung gt-i5500 stare impecabila,totul la cutie,la pretul de numai 250 ron,cheers!
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:28. |
- Copyright 2026 4Tuning