Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Cumpar smartphone. (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/336110-cumpar-smartphone.html)

iscusitu 15-09-12 23:47

Cumpar smartphone.
 
Salve,cumpar un smartphone gen: nokia c5-03/samsung jet s800,htc wildifre,xperiax1 si lista poate continua,pret maxim 250 ron!
Merci.

Gutuie 16-09-12 00:10

Re: Cumpar smartphone.
 
Salut!

Lg Optimus One : https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/3...-one-p500.html
Samsung Jet S8000: https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/3...jet-s8000.html

Daca te intereseaza unul, contacteaza-ma la adresa de Y!M : guess_who688

iscusitu 16-09-12 00:43

Re: Cumpar smartphone.
 
Salve,mai astept cateva oferte,nu ma garabesc,estimativ pana miercuri vreau sa cumpar un terminal.
p.s. pot oferii 200 ron pentru LG,ridicarea o fac personal,deoarece am gasit in stare 9/10 la pretul de 250 ron pe okazii,tot din bucuresti,merci pentru intelgere.

Gutuie 16-09-12 09:10

Re: Cumpar smartphone.
 
Ok atunci, succes cu site'ul okazii, la 200ron prefer sa-l tin pe birou.

Succes in cautarea unui telefon bun estetic/tehnic/ieftin.

iscusitu 16-09-12 09:15

Re: Cumpar smartphone.
 
Se gasesc,credeti-ma,in jurul sumei de 250 ron,daca stii sa te targuiesti nitel si-l cumperi personal,ai toate sansele,cheers!

iscusitu 16-09-12 15:50

Re: Cumpar smartphone.
 
Se poate inchide,mc 4tuning,am optat pentru un samsung gt-i5500 stare impecabila,totul la cutie,la pretul de numai 250 ron,cheers!


All times are GMT +2. The time now is 13:28.

- Copyright 2026 4Tuning