Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Vertu Ascent (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/336023-vand-vertu-ascent.html)

pro-aux 15-09-12 01:17

Vand Vertu Ascent
 
.
telefonul e la cutie , cu toate accesoriile cu care a venit
cablu de date, incarcator, casti, husa, servetel
nu stiu exact modelul, din pozele de pe net e vertu ascent
sub baterie scrie Constelation.....cine se pricepe mai bine poate spune
revin cu poze detaliate

500 e sau schimburi

0726.263.741

pro-aux 23-09-12 16:00

Re: Vand Vertu Ascent
 
4 Attachment(s)
poze

cineva mi-a spus ca e replica , as vrea sa stiu daca e original sau replica, nu e telefonul meu

Bogdan YBR 25-09-12 12:36

Re: Vand Vertu Ascent
 
chineese

ticosu' 25-09-12 12:57

Re: Vand Vertu Ascent
 
Vertu nu are Card Slot. Deci, chinezarie!

pro-aux 28-09-12 11:27

Re: Vand Vertu Ascent
 
multumesc de informatie.....tipul care m-a rugat sa i-l pun de vanzare e total afon, si el era curios daca e original sau nu
deci o sa ii spun ca 500 euro se transforma in 50 :)


All times are GMT +2. The time now is 01:56.

- Copyright 2026 4Tuning