Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ramnicu Valcea (https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-valcea.html)
-   -   Valcea-Kitsch Tuning (https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-valcea/33593-valcea-kitsch-tuning.html)

secera76 15-05-07 01:07

Re: Valcea-Kitch Tuning
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Ionita (Post 884356)
FUGITIIIII ..... AU FURAT MIG`u` din armata :lol: ... cel mai tare kitch :lol:

Si iata-l ca revine in forta...totusi eleronul e facut cu cap......ca e din lemn (de tei) sa fie mai usor si confera masinii o stabilitate sporita mai ales in curbele...la vale pe romaneste,si de asemenea poate fi folosit la fel de bine ca uscator de rufe.Cel mai eficient e oricum pe vreme ploioasa pt ca se umfla din cauza umezelii si isi modifica forma si eficacitatea implicit.
Masina e trecuta,,,prin foc cum s-ar zice dak te iei dupa flacarile de pe aripi, sau tot atat de bine puteam sa scriu NO COMMENT pt ca pe mine m-a lasat fara cuvinte...eleron din lemn numai in Romania poti vedea

trafy-vr6 15-05-07 06:51

Re: Valcea-Kitch Tuning
 
da frate...da dacia asta e pachet TLX:|

Ionita 15-05-07 13:17

Re: Valcea-Kitch Tuning
 
:lol: asta e mai tare k eleronu` de la Porsche Carerra GT :lol:

Adytzu_JerrY 16-05-07 13:16

Re: Valcea-Kitch Tuning
 
o fi la Karate baiatu si incearca sa se antreneze pe eleroane de lemn :lol: :lol:

trafy-vr6 16-05-07 13:18

Re: Valcea-Kitch Tuning
 
nu...nu sti ca eleronu din lemn uscat da mai multi cp? si crapatura aia nu e din cauza ca e stricat...asa are..la viteze mari se deschide..nu sti? ca la porsche

Ionita 17-05-07 14:18

Re: Valcea-Kitch Tuning
 
2 Attachment(s)
Vw Golf 1 M3 HDI :lol::lol::lol:

Adytzu_JerrY 17-05-07 14:42

Re: Valcea-Kitch Tuning
 
:lol: M3 power :lol: :lol:
:rolleyes2 dar nu ii inteleg pe oamenii astia dc pun alte steme pe masina ...:evil:
cred ca pot pacali lumea ? :rolleyes2 sau se prefac prosti :lol:

Ionita 17-05-07 18:08

Re: Valcea-Kitch Tuning
 
neaa .. nu gandesc asa .. io cre` k le pun ptr k dau bine pe masina :lol: .. asa gandesc ei la siguranta :lol:

mertzanel 20-05-07 13:47

Re: Valcea-Kitch Tuning
 
nu ma voi nu ati inteles...am trecut si eu prin faza asta cu steme de alte masini knd eram mic...i-am pus lu` unki`meo de la tzara sigla de la "renault" :D...asta pt k imi doream k dacia lui sa nu mai fie dacie =)) asa pun si astia sigle de la masinile p kre si le-ar dori...mai viseaza omu...eu am vazut trabant cu sigla de mercedes p capota...dar asta s-a intamplat inainte sa-mi iau eu tlf cu camera si sa aud de 4tuning :P
..:THE END:..
:lol:

Robbert 20-05-07 14:08

Re: Valcea-Kitch Tuning
 
eu mi'am pus sigla de intel centrino pe telefon ca sa para mai "destept" :lol:

trafy-vr6 20-05-07 14:32

Re: Valcea-Kitch Tuning
 
mie mi`au pus cei de la orange stema cu orange in loc de Cyber Shot :D

CaDDy 20-05-07 16:15

Re: Valcea-Kitch Tuning
 
2 Attachment(s)
deh.. k sa se dea si ei ciumegi :)))

revenind la kitch`uri ... indubitabil .. trebuia sa fac poza la MIG`u din fatza BCR :))) cu totzii atzi privit gresit situatia... omul este probabil un ecologist convins.... care deshi are o mashina cu pachetul TLX ... care ulterior a upgradat`o la GTI ( vezi inscipria pe prag 8) ) ..el vrea sa aiba elemente nepoluante.. asa k dece sa`shi faca omu` eleron din carbon sau fibra cand a putut opta pt cateva bucatzi de lemn si 4-5 cuie k sa`l prinda :)))) =)))))))))))

mertzanel 20-05-07 17:14

Re: Valcea-Kitch Tuning
 
da dupa parerea mea cel mai tare element de styling sau tuning exterior (cum i-o zice) e portbagajul ala prins pe plafon...orice masina sport merita asa cva

trafy-vr6 21-05-07 12:08

Re: Valcea-Kitch Tuning
 
1 Attachment(s)
nu e din valcea...am gasit`o pe un site....avea nr de Ungaria

Adytzu_JerrY 21-05-07 12:29

Re: Valcea-Kitch Tuning
 
parca e excavator cu "chestia" aia in fata :lol: :lol:
sau plug :lol: :lol:


All times are GMT +2. The time now is 22:23.

- Copyright 2024 4Tuning