Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ramnicu Valcea (https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-valcea.html)
-   -   Masini vazute in Rm.Valcea (https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-valcea/33582-masini-vazute-rm-valcea.html)

trafy-vr6 02-03-09 18:47

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
da...asta are pus motoru frumos....aceelasi motor:D

dmissa 02-03-09 19:11

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
1 Attachment(s)
Lambo la Hotel Maria!!!!!!!Las masina sa vorbeasca in locu meu!!!!!!!

Victor_WRC 02-03-09 21:03

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
Quote:

Originally Posted by dmissa (Post 2113093)
Lambo la Hotel Maria!!!!!!!Las masina sa vorbeasca in locu meu!!!!!!!

nu era aia a lu boromir ?:?:

DannyKid 02-03-09 21:09

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
sau a lu Adi de la Valcea

radu_nb1 02-03-09 21:20

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
e o nebunie de motor jur:) da ma pasioneaza exterioru masinii, de motor chiar e frumos, ii cam trebuie o bara de ranforsare reglabila la nova neaparat

gaya 02-03-09 23:05

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
era crima lambo ala :X ...si cred ca mai e si akuma:))

dmissa 03-03-09 20:03

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
1 Attachment(s)
Cautam un SLK si am gasit ceva ce chiar nu ma gandeam!!!!!!!

Dannyromdan 03-03-09 21:14

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
Quote:

Originally Posted by dmissa (Post 2108169)
Eu cu dannyromdan pe la Mall .... tinta : MURCIELAGO !!!


Ala in alb de langa lamborghini e proprietaru ... si e tare de treaba , a zis ca a dat 18 mi de euro pentru portiunea de jos de la bara din spate ... :-<

Ps : Cum sa zici ma ca dacia albastra si loganu sunt kitch ?? :| Dupa tie toate masinile de au agtipilduri de racing sunt kitcuri ... renault rs o fi kitch ??:-?

Ps2 : Nu inteleg ce aveti cu useri noi ai forumului ... nu e obligatoriu sa se prezinte , nici io nu m-am prezentat , si nici io nu stiu unde trebuie sa ma prezint , dar apoi ei care abia au cunoascut forumu ... si la urma urmei e un forum ... mai multi useri = mai multe discuti = mai bine:D

Ps3 : Jaguaru ala e un V12 clasic :>

DannyKid 03-03-09 21:16

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
Aici --> https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-valcea/41464-a.html <-- trebuie sa te prezinti... scrie si la discutii diverse !

Victor_WRC 03-03-09 21:26

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
bah nu e obligatoriu da e vorba de bun simt si respect....

CaDDy 03-03-09 21:27

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
PS1.... legat de dacia albastra cu dungi REISING ... tie chiar ti se pare frumoasa? daca da.. atunci mai uita`te odata la stergatoare.. mai exact la paravanturile alea de la stergatoare.... si uita`te si in spate , e o dacie super reising cu badge furat de pe un ford... TDCI :) + ca are barile alea... sparte si crapate in toate incheieturile... aaa.. sa nu uitam de mare efect ( si extrem de folositoare ) barile cromate de portbagaj :lol:

PS2 ... loganul nu`i chiar asa rau... jantele nu par ... potrivite .. ala fel si bandourile alea de protectie de pe colturile barii spate nu au ce cauta... la fel si barile de portbagaj .. care iti dau impresia de pick`up.. la cat de inalta e ! ;)

PS3... dupa cum spuneau si ceilalti mai devreme .. incercati sa postati ceva MAI interesant sau mai special... nu cred ca exista cineva pe forumul asta care sa nu fi vazut deja Q7`uri ( eu unu m`am scarbit la cate sunt ) , CLS`uri , audi`uri si bmw`uri :)

frumos M3`u :)

Dannyromdan 03-03-09 21:35

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
In realitate se vad mult mai misto dacile 'kiciuite' ... mai ales dacia albastra mi-a placut mult ... e adevarat ca nu mi-a placut chestia cu TDCI si stergatoarele ... da in rest nu avea kitu exterior crapat , avea interioru impecabil ...

Ps2: Decat sa moara topicu mai bine si masini ca Q7 la care o sa visez toata viatza , pentru ca si daca as face cheta nu mi-ar ajunge bani sa il intretin ... :D

@Danny ... io nu m-am prezentat pana acum pentru ca nu am masina ... deci sunt cam in plus :???:

radu_nb1 03-03-09 21:37

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
bah dacia aia albastra e frumusika, ca fost posesor de dacii vorbind, ii stau f bine barile, doar jante ii mai trebuie la masina asta, si in plus e ceva diferit fata de poze cu q7, audi bmw, e tunata, si e postata pe un site de tuning, respect ptr baiatul care a muncit la ea, ca il cunosc.
si loganu ala chiar e urat, urat rau:)) fara suparare, nici stok nu e frumos, e gen logan cu papion, ii lipseste costumu
hai sus cu tuningu si proiectu meu

andreyWOB 03-03-09 21:55

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
Quote:

Originally Posted by Dannyromdan (Post 2116668)
In realitate se vad mult mai misto dacile 'kiciuite' ... mai ales dacia albastra mi-a placut mult ... e adevarat ca nu mi-a placut chestia cu TDCI si stergatoarele ... da in rest nu avea kitu exterior crapat , avea interioru impecabil ...

Ps2: Decat sa moara topicu mai bine si masini ca Q7 la care o sa visez toata viatza , pentru ca si daca as face cheta nu mi-ar ajunge bani sa il intretin ... :D

@Danny ... io nu m-am prezentat pana acum pentru ca nu am masina ... deci sunt cam in plus :???:

NU esti in plus. Nimeni de pe acest forum nu este in plus. Ideea e alta...

gaya 04-03-09 08:57

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
Quote:

Originally Posted by VL 77 SYD (Post 1954317)
Pe 30 dec 2008 era parcat la intrare in Lenin Sud.
Attachment 742062Attachment 742061


masina asta cred ca sta de cateva luni bune p'akolo in lenin sud :-P si acum cateva zile am trecut p'akolo si era la fel...:rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 05:33.

- Copyright 2024 4Tuning