Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ramnicu Valcea (https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-valcea.html)
-   -   Masini vazute in Rm.Valcea (https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-valcea/33582-masini-vazute-rm-valcea.html)

Adytzu_JerrY 28-02-08 21:40

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
4 Attachment(s)
gallardo :twisted::twisted:(al lui Adi de la Valcea, cel putin el s-a dar jos din bolid 8))

si porsche (l`am luat de la cineva din telefon, zicea ca e in valcea ) :shock:

DannyKid 28-02-08 21:52

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
hi hi hi maine am sa pun si eu un bmw e36 si o calibra cu black flames pe ea :X:X

Alexik 29-02-08 00:16

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
gallardo ala e a lu' adi de la valcea intradevar...l-a cumparat de la mugur mihaescu (garcea pentru aia care nu-l cunosc dupa nume)...dadusera astia si la stiri mai prin toamna parca...

DannyKid 29-02-08 21:41

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
8 Attachment(s)
masinile care la vad zilnic :lol: e36`le ala e masina mea preferata :X:X

IONUT-GBP 29-02-08 21:44

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
frumoasa calibra...:D

DannyKid 29-02-08 21:45

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
mie`mi spui...zilnic cand trec pe langa....stauuu si ma tot uit...odata era sa intru in cosu de gunoi uitandu`ma la faruri :)))=)))

Adytzu_JerrY 29-02-08 23:39

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
eleronu acela la calibra mi se pare exagerat de mare..eu cred ca daca ar fi fost mai mic, dar tot modelu asta ar fi dat mai bine...parerea mea...

DannyKid 29-02-08 23:49

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
ii sta superb asa...iti spun eu....cand ai timp...sa treci ...prin sptate pe la tic`tac...sa te duci acolo la foisor..sa vezi cat de belea e

L4uR 01-03-08 10:59

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
calibra aia are eleronul cat aripa de avion=p~....cat de frumosss =p~

CaDDy 01-03-08 11:04

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
@bmw.... e frumos.. dar capace ?! statea mai bine incaltat in niste jante pe 16-17"

@calibra.... nu`mi place .... nici eleronu` gen STI ... nici capul de evacuare gen DTM :)

nu sariti sa comentati aiurea ... e parerea mea :)

PS: aici nu trebuiau postate masini TARI vazute in vl ? ... nu vad chiar ceva special la ele ... sincer :) poate au motoare de avioane pe ele :lol:

DannyKid 01-03-08 11:54

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
pai CaDDy ....bmw`u ala abia a fost adus acu 2-3 sapt.....si aici nu e masini TARi ....e masini VAZUTE In Rm Valcea !!!....soo... am si eu dreptu`:P:P mie imi plac

lupalb 01-03-08 14:24

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
Danny, daca ai da la inceput ai vedea ca aici se posteaza numa` masini TARI vazute in vl...caddy are dreptate....ce nu are caddy dreptate e ca masina tare e si bmw u ala.... numai ca cam comuna....
Deci aici se posteaza de la mertan in sus, si nu orice tip de mertan, de-ala E class

Alexik 01-03-08 14:32

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
play nice kids :P

PS: eleronu' de la calibra merge la kitch tuning (e prea mare pentru o calibra...ar fi prea mare si pentru un subaru sau un evo) :P ar da bine pe un tanc :D

nici evacuarea nu da bine, nici jantele...ce sa mai, calibra e masina depasita :P

PS2: parerea mea ;)

DannyKid 01-03-08 14:34

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
da...ati ziso....de la mercedes`n sus :))=)) ...atunci corado? ce cauta aici?

lupalb 01-03-08 14:37

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
e prea tare, are TUNING pe el.... plus ca-i place lu` geo...si mie..muta discutia la discutii diverse ca suntem off


All times are GMT +2. The time now is 14:50.

- Copyright 2024 4Tuning