Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ramnicu Valcea (https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-valcea.html)
-   -   Masini vazute in Rm.Valcea (https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-valcea/33582-masini-vazute-rm-valcea.html)

lascarica 26-06-07 15:28

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
Quote:

Hai lasa-te nene ca tu esti ca un cal
-Multumesc pentru compliment;)
Quote:

acele discutii au fost facute publice, tocmai ca sa se vada de ce am luat anumite masuri
-tocmai ti-am spus ca NU se fac publice "tocmai" pentr NICI UN MOTIV...dar eu sunt "ca un cal"...
Quote:

..cauti exemple stupide..
-nu caut eu nici un exemplu...tu mi-ai spus sa urmaresc felul cum ai facut educatie pentru respectivul user. Intr-adevar,stupid mod de a face educatie injurandu-l...ai dreptate aici.
Quote:

Dar daca tie ti-ar scoate ochii un pusti care sa uita cu mandrie la buletin i-ai spune bravo?
-binenteles ca nu,ci as adopta metoda "TigerGTS" si l-as injura bine dupa care as marturisi ca abia astept sa-i dau un ban permanent...
Quote:

Crezi ca nu mai am si altceva de facut decat sa stau 4 ore pe zi sa il urmaresc pe acest individ?
- tocmai asta vreau sa spun si eu...nu trebuie sa-l "urmaresti"cu biciul/banul ci DOAR sa-i EXPLICI... si daca se poate fara sa-l jignesti in mod public..
Quote:

I-am facut trimitere la regulement integral..
- arata-mi si mie te rog o SINGURA trimitere directa(eu inteleg prin asta LINK,asa cum fac toti oamenii pe internet,nu?!) la regulamentul forumului ...

Si intelege un lucru SIMPLU: Nu ai voie sa iei masuri impotriva unui user chiar daca te-a injurat GRAV pe messenger sau pm. Aia este ALTA treaba si este PRIVATA...nu stiu ce nu intelegi. Si eu am fost injurat mult in pm.....si ce daca,ai impresia ca am dat vreo penalizare pt asta?...vorbesc de injuraturi la care tu ai face crize de inima mai ales in cazurile cand autorul este un terminat care ar muri dintr-o palma sau era dintr-o alta localitate si ...chiar n-aveam ce-i face...

SSJ_Gohan 26-06-07 16:37

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
Whoww..easy there Dudes. Relax

Nu cred ca are cazul sa se faca asa mare tam-tam pe tema Iontuz-GBP, plus de asta nu cred ca a face pe cineva mucos e chiar o jignire (poate era raciti si ii curgeau mucii din nas...dunno).

Ceea ce a facut Oliver consider ca e o decizie corecta avand in vedere ca Ionut data fiind varsta facea post hunting...vezi Aaronel (probabil ei cred ca soferia se masoara in posturi..again..dunno).

P.S. stiti ce bine e dotat un armasar, deci poate fi considerat si un compliment :workout:

Hai, mai bine luati fiecare cate o inghetata si racoriti-va, ca sunt caldurile mari si vad ca incepe sa ridice caldura uleiului.

Numai Bine !

TigerGTS 26-06-07 17:00

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
Hmmm..Numai sa ai dioptriile de un metru sau sa fi complet orb si sa nu vezi regulamentu, CAP DE AFIS atunci cand intri pe forum, si nu il mai face pe neinformatul ca ti-am trimis link expres in care ii precizam sa citeasca regulamentul. Probabil ca daca o persoana are nevoie de un link in cadrul aceluiasi site / forum, si mai mult, un link referitor la REGULAMENT, care este clar prezentat, acea persoana trebuie sa fie debila psihic si sa nu depaseasca acea cota minima IQ 20...Dar recunosc, e vina mea, pentru ca in calitate de moderator trebuia sa iau in considerare si aceasta varianta si sa fi fost pregatit sa dau explicatii si unor asemenea persoane si precizez pentru ultima data ca el nu a luat banul pentru ca l-a facut pe zmeul cu mine in privat, ca vorba ta, daca pui la suflet tot ce iti spune unu` pe mess sau pe privat in general ajungi sa faci infart, ci pentru toate PERLELE pe care le-a insirat aici, pentru ca numai vorbaria a fost de el...Si cu asta am pus punct ca riscam sa luam povestea de la capat si sunt satul. In concluzie sunt vinovat ca nu i-am dat linkul direct si ca nu am cunoscut comenzile asa cum ar fi trebuit, ca asa nu luai nici tu foc degeaba. Numai bine !

Kaluvr6 26-06-07 17:05

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
:) aceeasi parere si eu. Daca ar fi sa comentez, as comenta si eu pe faptu ca s`a luat de masini din anii 90 pt ca a mea e din 92 si daca te uiti la posturile lui i`a placut cand s`a plimbat cu ea, ca in PM sa ii atraga atentia lui TigerGTS ca masina lui e veche. Si la faptu ca omu a fost lovit asta nu inseamna ca e sofer prost, mai ales lovit din spate. I se poate intampla oricui si oricand. Pe mine m`a lovit unu cu spatele, in fata, daca intelegeti. Inseamna ca sunt si mai prost sofer, sau cum? Ma abtin de la alte comentarii si va rog eu, nu va mai certati ca nu merita si forumu asta nu o sa mai fie ce a fost alta data, cand intram cu bucurie sa vad ce au mai scris baietii. Si`asa s`au rarit, asa k lasa tu de la tine TigerGTS si let`s move on, shall we? :)

trafy-vr6 26-06-07 17:09

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
yeah...right...Oliver, parca ti`am dat si tie massu ala scris de unu care a fost aici si a luat ban pt ca nu facea posturi sau ceva de genu...asa ca majoritatea stim despre ce e vb...:) pace moderatorilor daca vreti sa imi dati ban sau sa ma cenzurati:)
apropo: neatza Kaluvr6 :))

Kaluvr6 26-06-07 17:11

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
neatza fiule :) mergem sa spalam baraca? :)

trafy-vr6 26-06-07 17:12

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
if you want.....da undeva unde spala fete:D vedem si noi o boxa, o intrare ceva:))

Kaluvr6 26-06-07 17:20

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
aham, sa vezi ce`ti face maica`ta :P ca a vazut ce`ai scris. Hai sa iesi in 5 min

trafy-vr6 26-06-07 17:23

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
dai beepan cand pleci...si zi lu mami ca io m`am referit la sistem de sunet nu la fete:D

mertzanel 26-06-07 20:13

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
ce va distratzi voi p threadu asta...mi se pare ciudat k tot forumu (comunitatea noastra pe restu nu m-am uitat) e plin de off-topic...culmea si postu asta e off topic si imi cer scuze pe aceasta cale :oops: :lol: ...numai bine!

CaDDy 11-07-07 23:12

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
5 Attachment(s)
ieri... la Nurvil Tuning / Audi .. :)

Audi A5 / 3.0 TDI

.. daca vreti mai multe detalii tehnice... www.audi.ro sau ..u datzi o fuga pana la reprezentanta :lol: :lol:

IONUT-GBP 11-07-07 23:14

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
Quote:

Originally Posted by CaDDy (Post 993455)
ieri... la Nurvil Tuning / Audi .. :)

Audi A5 / 3.0 TDI

.. daca vreti mai multe detalii tehnice... www.audi.ro sau ..u datzi o fuga pana la reprezentanta :lol: :lol:

am fost si eu acum cateva zile la NVT :D l`am vazut, e fain rau :D da nu de aproape ;))

NeO`VL 12-07-07 00:53

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
In atentia domnului Kaluvr6 ... Sunt asha`zisul "figurant" din Mazda 3 ce a aparut de curand p meleagurile valcene... In primul rand nimeni nu iti da dreptul sa judeci o persoana pana nu o cunosti cu adevarat.. dar se pare k pe la Valcea e la moda..:) In al 2-lea rand imi este rushine k sunt valcean... de aceea apar destul de rar in orashelul meu natal..motivele fiind bine cunoscute in toata tzara...sau.. worldwideweb... Mai bine te duci u in "primul Mall din Oltenia :))" si incepi sa masori caracterul fiekaruia in functie de figuri..si ce vei constata? k toti tovarashii tai... ma depasesc cu mult :)).. In primul rand am fost oprit de foarte multa lume curioasa la Valcea..dar curiozitatea lor nu avea legatura cu "tuning`ul" masinii si poate doar cu simplul fapt..k masina iese cu mult in evidentza fatza de "gramada" lor de bmw`uri... sper sa imi intelegi punctul de vedere... ne vedem la 4TuningRO Fever..

IONUT-GBP 12-07-07 00:58

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
Quote:

Originally Posted by NeO`VL (Post 993677)
In atentia domnului Kaluvr6 ... Sunt asha`zisul "figurant" din Mazda 3 ce a aparut de curand p meleagurile valcene... In primul rand nimeni nu iti da dreptul sa judeci o persoana pana nu o cunosti cu adevarat.. dar se pare k pe la Valcea e la moda..:) In al 2-lea rand imi este rushine k sunt valcean... de aceea apar destul de rar in orashelul meu natal..motivele fiind bine cunoscute in toata tzara...sau.. worldwideweb... Mai bine te duci u in "primul Mall din Oltenia :))" si incepi sa masori caracterul fiekaruia in functie de figuri..si ce vei constata? k toti tovarashii tai... ma depasesc cu mult :)).. In primul rand am fost oprit de foarte multa lume curioasa la Valcea..dar curiozitatea lor nu avea legatura cu "tuning`ul" masinii si poate doar cu simplul fapt..k masina iese cu mult in evidentza fatza de "gramada" lor de bmw`uri... sper sa imi intelegi punctul de vedere... ne vedem la 4TuningRO Fever..

Faina rau masina...treci si tu pe la CV si Masina Mea :D:twisted:

CaDDy 12-07-07 01:01

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
sa`ntzeleg k prin ce ai spus mai sus nu o sa te alaturi comunitatii noastre valcene ?
oricum e opinia ta... si depinde de la persoana la persoana.. daca se uita mai repede la un tuning frumos ... mazda ta sau corrado lu` geo .. sau poate atzii prefera lux`ul unui S8 sau al unui bentley .. sau ce reaq raritati mai avem prin VL.
Renume... da .. avem din pacate .. dar akum nu tre sa spui k itzi e rusine de lucrul asta .. eu unu iti spun sincer, cand shtiu k sunt intr`un orash in care 90% din po****tia tanara.. si nu numai... fac ce fac...ma simt foarte bine cand spun cuiva k eu nu fac... si nici nu o sa fac.. asta da dovada de tarie de caracter..

Akum asta e parerea mea... fiecare are alt punct de vedere.. dar m`ash fi bucurat sa ne fi marit comunitatea.. mai ales cu o mashina frumoasa k a ta !

Peace.. si poate ne mai dai si niste poze :)


All times are GMT +2. The time now is 12:56.

- Copyright 2024 4Tuning