Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ramnicu Valcea (https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-valcea.html)
-   -   Masini vazute in Rm.Valcea (https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-valcea/33582-masini-vazute-rm-valcea.html)

CaDDy 21-06-07 00:13

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
ce le shtii tu pe toate =))) iri`al reaq aronele =))) am fost la sa fac ITP`u la mashina.. cu taica`meo si cu marius.. si a venit dup`aia si trafy cu taica`so :D

Aaronnel^ 21-06-07 00:22

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
Quote:

Originally Posted by CaDDy (Post 958761)
ce le shtii tu pe toate =))) iri`al reaq aronele =))) am fost la sa fac ITP`u la mashina.. cu taica`meo si cu marius.. si a venit dup`aia si trafy cu taica`so :D

Eu am fost cu The_X la Marius ca ii face masina lui trafy:) Am auzit faza cu linia aia :( ... naspha... dute peste ei :twisted:

IONUT-GBP 21-06-07 00:35

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
Quote:

Originally Posted by CaDDy (Post 958761)
ce le shtii tu pe toate =))) iri`al reaq aronele =))) am fost la sa fac ITP`u la mashina.. cu taica`meo si cu marius.. si a venit dup`aia si trafy cu taica`so :D

ai trecut la 1m de mine =)) la intrare :P

trafy-vr6 21-06-07 08:34

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
2 Attachment(s)
intalnire de noapte:D

CaDDy 21-06-07 17:36

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
@ ionutz... nu te shtiu .. deci .. nu te`am vazut :)
.. l`am vazut pe geo` azi pe republicii ... eu ma duceam sa`mi fac senzoru de ABS :(
are careva idee?... are momente senzoru de abs... ba se stinge... ba se aprinde... tre schimbat senzoru sau s`o fi miscat el akolo .. si nu mai citeshte bine ?

trafy-vr6 21-06-07 17:56

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
e slabita mufa...tre sa o infigi mai bine..cei de la un service specializat stiu...

TigerGTS 21-06-07 22:17

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
sau trebuie resetat. Scaunul a incasat un soc ( a fost deplasat brusc probabil prin service) sau dupa ce a fost reparata a aparut problema. Trebuie resetat din computerul masinii...Asa a avut si mama probleme cu senzorul de ABS si l-a resetat si e ok...Nu-ti face griji ca e treaba de 5-10 min la un service cu computer. :)

CaDDy 21-06-07 22:20

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
shtiu .. asta si am de gannd sa fac :) ... ma streseaaza k merg... si imi licare akolo .. e becu stins... si cand mi`e lumea mai draga si merg in plina forja cu 50km/h .. se aprinde ***u ala de ABS :))

Aaronnel^ 21-06-07 22:26

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
Quote:

Originally Posted by CaDDy (Post 960369)
shtiu .. asta si am de gannd sa fac :) ... ma streseaaza k merg... si imi licare akolo .. e becu stins... si cand mi`e lumea mai draga si merg in plina forja cu 50km/h .. se aprinde ***u ala de ABS :))

Asta cu plina forja e tare. Esti si u mare forjator:D

P.S: A scos Marius liniile la masina lui Trafy suuuuper. Am fost sa o vad si muncea de zor la ea. Asteapta sa fie vopsita:)

Well done Hellfire!

IONUT-GBP 21-06-07 22:40

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
:blahblah: :blahblah: :blahblah: :blahblah:..cainele asta era sa ma manance odata...demult :))

CaDDy 21-06-07 22:45

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
M3`este al aceluiasi proprietar care a avut mai demult un seria 3 gri .. modificat .. BMR la numar .. shtitzi voi * Nu dau nume :) * dar el sta mai mult prin SB .. rar mai vine pe la valcea...

corrado la fel .. din cate shtiu a fost vandut la craiova... sau proprietaru e akolo .. pt k cel mai des e vazut in craiova :)

Aaronnel^ 21-06-07 22:52

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
E mai tzava Corrado lui Geo de 1000 de ori :D:D:D
Merita sa apara la Tuning Show si in 4TuningRO.

IONUT-GBP 21-06-07 22:52

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
Quote:

Originally Posted by CaDDy (Post 960415)
M3`este al aceluiasi proprietar care a avut mai demult un seria 3 gri .. modificat .. BMR la numar .. shtitzi voi * Nu dau nume :) * dar el sta mai mult prin SB .. rar mai vine pe la valcea...

corrado la fel .. din cate shtiu a fost vandut la craiova... sau proprietaru e akolo .. pt k cel mai des e vazut in craiova :)

lol :) corrado ala e VRG`u :D

CaDDy 21-06-07 23:06

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
inseamna k e altu .. pe akolo :) tot la fel facut .. in 2 culori .. :)

trafy-vr6 22-06-07 01:46

Re: Masini vazute in Rm.Valcea
 
p.s: a aparut o mazda 3 in vl albastra, cea care a fost prezentata la tuning show:X 190cp 2.0 dohc parca


All times are GMT +2. The time now is 11:15.

- Copyright 2024 4Tuning