![]() |
Intrebare amplificator
stie cineva ceva de un amplificator Memphis PA8004? stiu doar ca e in 4 canale dar in rest nimic...poate ma ajuta cineva
|
Re: Intrebare amplificator
salut..am mai gasit si eu asta undeva:
Dietronics Memphis PA 8004, 2x110 Watt RMS 4 Ohm in punte evident... |
| All times are GMT +2. The time now is 13:07. |
- Copyright 2026 4Tuning