Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul incepatorului (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului.html)
-   -   Sistem audio (īncepător) (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului/335606-sistem-audio-incepator.html)

dacianpelea 12-09-12 13:38

Sistem audio (īncepător)
 
Salut tuturor!

Aș vrea să mă ajutați și pe mine cu niște pareri/opinii despre sistemul audio de mai jos pe care aș vrea să īl cumpăr, doar că sunt mai incepător īn așa ceva și doresc să iasă cāt mai bine.

Radio CD
Subwoofer
Amplificator

Menționez că dețin un Hyundai Accent 2008 CRDi și nu aș vrea să am surprize cu bateria sau știu eu ce probleme cu frecvențele + că nu īmi doresc să īmi vibreze caroseria prea tare. De aceea, orice sfat e bine venit.

P.S. vazusem la tipul ăsta un mic video cu același Subwoofer și specificații asemănătoare și mi se pare că se aude mai mult de cat bine...
Link

Bigu 12-09-12 13:55

Re: Sistem audio (īncepător)
 
Da o fuga pana pe str. Oituz la Norbi Dragster, acolo ar trebuii sa gasesti cam tot ce iti trebuie ;)

Mozzo 12-09-12 14:30

Re: Sistem audio (īncepător)
 
Nu sunt in masura sa dau sfaturi dar iti zic asa....Ce au zis altii care sunt in masura sa dea sfaturi ;))

1. Dintr`un clip pe youtube nu iti poti da seama cum suna un sistem
2.De ce ai ales 100% Sony...exista si alte firme
3. Fugi repede la Norbi pe strada Oituz ca iti face el un sistem de pici in cur ;))

dacianpelea 12-09-12 15:03

Re: Sistem audio (īncepător)
 
ok, mersi! Am să trec cānd am timp și pe acolo...


All times are GMT +2. The time now is 23:06.

- Copyright 2026 4Tuning