Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Schimb pc cu masina (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/335080-schimb-pc-masina.html)

iscusitu 09-09-12 10:26

Schimb pc cu masina
 
1 Attachment(s)
Mi-am construit o platforma de gaming(i7,gtx 570 etc),iar acum am ramas cu vechiul pc,care are configuratia urmatoare:

>Amd athlon x2 240 am3~am3+,cooler aftermarket deepcol frozer,se o.c. lejer in 3.3~3.4,dar sincer nu l-am tinut deoarece n-am observat nici o diferenta sporita,care sa merite.

>Motherboard Name Gigabyte GA-870A-USB3 v3,garantie circa 2 ani cred ca mai are,corssfire ready,unlock cpu/cores,posibilitati de o.c. avansate,are dual-bios.

>Module Name Kingston 9905403-199.A00LF ~2 module a cate 4gb ddr3,editie limitata,racire pasiva,foarte stabile,garantie circa 2 ani.

>hdd 320 gb western d.

>Placa video HD 4350 o.c. 512mb,aproape noua.

>Sursa Nox urano de 630w crs-sly readdy,garantie.

>carcasa custom,cam atat in mare.


Se da la schimb cu o masina,cu acte de romania/bulgaria nu conteaza,dar sa fie in regula cu actele.

Contact aici sau pe p.m.

Merci

hashu_1985 10-09-12 12:10

Re: Schimb pc cu masina
 
si in bani...care ar fi pretul?

iscusitu 10-09-12 13:51

Re: Schimb pc cu masina
 
Mai asteptam nitel...sa vedem ce si cum,merci


All times are GMT +2. The time now is 23:55.

- Copyright 2026 4Tuning