![]() |
vw lupo 1.2tdi 3l - sfaturi
salutare,
as vrea sa mi achizitionez un lupo 1.2 tdi model 2000, si as vrea sa stiu daca merita sau nu, in sensul ca am auzit "povesti" cum ca daca suntem 4 in masina pe o panta mai mare ar trebuii sa imping efectiv de ea. am avut un golf 3 1.4 benzina si nici cu el nu o duceam bine daca eram plin.(urcam mesesul in treapta a 3 a ).E adevart ce am auzit despre aceasta varianta de motorizare? sau sa ma reprofilez pe un polo 1.4 tdi (doar ca lupo are consumul foarte foarte mic) |
Re: vw lupo 1.2tdi 3l - sfaturi
?? ?
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:01. |
- Copyright 2026 4Tuning