Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand doua telefoane pentru copii (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/334795-vand-doua-telefoane-copii.html)

silvet 06-09-12 16:56

Vand doua telefoane pentru copii
 
Sagem MW3026 si Alcatel OT-E157, ambele intretinute, in perfecta stare de functionare, insotite de incarcator. Le vand ca jucarii pentru copii cu 10 lei bucata, nu mai stiu preturile, dar banuiesc ca cel mai ieftin telefon de jucarie este mai mult de atat. Sunt curate (si curatate), fara bacterii, pentru ca s-a jucat fii-mea cu ele si am avut grija de acest aspect, insa acum a trecut la next level.
http://www.gsmarena.com/alcatel_ot_e157-1073.php
http://www.gsmarena.com/sagem_mw_3026-273.php

Doar Bucuresti (Titan).
0770396342

Bong 07-09-12 19:47

Re: Vand doua telefoane pentru copii
 
au ajuns în colecția mea. se poate închide.

culmea...chiar funcționează telefoanele...unde pui că mi-a mai dat un Sagem bonus.

Om serios.


All times are GMT +2. The time now is 15:52.

- Copyright 2026 4Tuning