![]() |
Proba Practica
Salutare!
Astazi am sustinut proba practica a examenului auto. Politatiul s-a suit in masina, mi-a spus sa ii dam drumu ca se grabeste, bun, m-a pus sa fac cateva intoarceri, mers cu spatele si ceva garari si ne-am intors de unde am venit. M-a pus sa scriu pe o foaie ca am luat la cunostinta greselile comise si punctajul acestora, am semnat, mi-a luat dosarul si a plecat. Intrebarile mele sunt 1) daca mi-a luat dosarul, am fost admis? 2) Daca am fost admis, cum vine permisul, vine la domiciliu sau trebuie ridicat de undeva? 3) Unde ma pot interesa cam in cat timp imi vine permisul acasa? Multumesc |
Re: Proba Practica
1.Ai luat permisul!Felicitari!
2.In functie de judet iti vine cu posta sau te duci sa il ridici. 3.Acolo unde ai dat sala (SRPCIV ),la secretariat probabil Poti sa te duci sa iti iei dovada maine,e valabila 15 zile.In acelasi timp intrebi si daca iti vine sau il iei de acolo |
Re: Proba Practica
Quote:
Nu se poate lua dovada din Campina? |
Re: Proba Practica
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:43. |
- Copyright 2026 4Tuning