![]() |
Va rog sa ma ajutati
Am un vw polo 6n2 si dupa cum stiti are rotie pe 13 stoc.Am cumparat unele 195/45/15 dar tot nu st multumit e distanta prea mare intre roata si aripa....practic trebui lasat pe burta dar nu vreau dupa cum stiti bucurestiul e cum e si e masina de zi cu zi....ce roti as putea sa ii pun cele mai mari sa nu se mai vada distanta si in acelasi timp sa o si cobor fara sai pun arcuri sport sa nu se strice articulatia din cauza la rigiditate.Va multumesc
|
Re: Va rog sa ma ajutati
Nu poti:lol:
Daca pui roti cu talonul mai mare o sa fie tanc si o sa tragi cu 2 maini de volan |
Re: Va rog sa ma ajutati
ca proprietar de 6n2..iti spun asa..dimensiunea maxima admisa pe 6n2 este 195/45/15...daca vrei sa o mai lasi...reglabila..sau fixa sport...alte variante...nu prea sunt:)
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:42. |
- Copyright 2026 4Tuning