Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   Va rog sa ma ajutati (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/334398-rog-ajutati.html)

stefan91 04-09-12 08:01

Va rog sa ma ajutati
 
Am un vw polo 6n2 si dupa cum stiti are rotie pe 13 stoc.Am cumparat unele 195/45/15 dar tot nu st multumit e distanta prea mare intre roata si aripa....practic trebui lasat pe burta dar nu vreau dupa cum stiti bucurestiul e cum e si e masina de zi cu zi....ce roti as putea sa ii pun cele mai mari sa nu se mai vada distanta si in acelasi timp sa o si cobor fara sai pun arcuri sport sa nu se strice articulatia din cauza la rigiditate.Va multumesc

sOund 04-09-12 22:36

Re: Va rog sa ma ajutati
 
Nu poti:lol:
Daca pui roti cu talonul mai mare o sa fie tanc si o sa tragi cu 2 maini de volan

sharky-vw 05-09-12 00:31

Re: Va rog sa ma ajutati
 
ca proprietar de 6n2..iti spun asa..dimensiunea maxima admisa pe 6n2 este 195/45/15...daca vrei sa o mai lasi...reglabila..sau fixa sport...alte variante...nu prea sunt:)


All times are GMT +2. The time now is 14:42.

- Copyright 2026 4Tuning