Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Se vinde MAZDA 6 Verde (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/33384-vinde-mazda-6-verde.html)

EvLSant0S 14-02-07 18:31

Se vinde MAZDA 6 Verde
 
3 Attachment(s)
O stiti , Mazda 6 ...
- 2003 august,
- 70.000 km ,
- cumparata din Romania ,
- carte de service,
- xenon,
- navigatie,
- computer de bord,
- incalzire in scaune,
- clima,
- sistem audio bose cu 2 subwoofere,
- oglinzi electrice,incalzite,
- EBD
- ABS
- DSC ,
- 2300 cmc 16 v ,
- 166 cp din fabrica,
- admisie k&n taifun,
- evacuare borla,
- jante oz 18,
- articulatie sport,
- garda coborata,
- 30.000 euro
Nr. contact- 0740 957 205

goodz 14-02-07 19:10

Re: Se vinde MAZDA 6 Verde -------------------------------------------
 
o stim! bafta la vanzare

fr3zatu113 14-02-07 19:24

Re: Se vinde MAZDA 6 Verde -------------------------------------------
 
smechera masina!!! sper sa o vinzi bine...;)

Mircea-Finutz 14-02-07 19:57

Re: Se vinde MAZDA 6 Verde -------------------------------------------
 
bafta la vanzare...super mashina...;) am admirat-o d multe ori...si p strada....si la expozitii....f frumoasa!

hdc77ro 15-02-07 11:53

Re: Se vinde MAZDA 6 Verde -------------------------------------------
 
super masina. abia astept sa vad cand se vinde masina. si sa vedem cine o cumpara. chiar sunt curios.
in sfarsit, MULTA BAFTA LA VANZARE.
up...up...

EvLSant0S 16-02-07 14:47

Re: Se vinde MAZDA 6 Verde -------------------------------------------
 
1 Attachment(s)
......... inca asteapta proprietar ..........

orlando 16-02-07 18:31

Re: Se vinde MAZDA 6 Verde
 
Quote:

Originally Posted by bHzOne (Post 753456)
Ce are in plus masina asta fata de un m3 din 2003 de ex, care costa aceeasi bani si in principiu cam aceleasi dotari?

se pare ca nu vezi ceva schimbat la masina asta,sau incerci sa distrugi un topic...
masina asta spre deosebire de M3 este UNICA,nu mai exista nici o masina ca asta,identica cu asta pe cand M3-uri sunt in bucuresti destule...;)

luati-o ca pe un UP ;)

EvLSant0S 16-02-07 21:08

Re: Se vinde MAZDA 6 Verde
 
Quote:

Originally Posted by bHzOne (Post 753456)
Ce are in plus masina asta fata de un m3 din 2003 de ex, care costa aceeasi bani si in principiu cam aceleasi dotari?

n-ai treaba ?
fa o masina , vinde-o cu 1325981624198761978236 de euro , o sa ma doara-n .. e masina ta , o vinzi cu cat vrei tu , e munca ta . hai vbim ...ok@pa.

DirectHIT 20-02-07 17:53

Re: Se vinde MAZDA 6 Verde
 
pacat ca nu am banii, ca la ce culoare are acum i-ti spuneam sa mi-o aduci...inca o data pacat!!! spor la vanzare e superba... in caz ca nu o vinzi cam in 5 ani pana fac rost de inca vreo 15.000 Euro ti-o iau eu :cry: .. Bafta!!!

EvLSant0S 21-02-07 11:15

Re: Se vinde MAZDA 6 Verde
 
:) up . . ... . . .

andrey2003 21-02-07 18:06

Re: Se vinde MAZDA 6 Verde
 
aaha... si eu... daca aveam 52476575 milioane de euro o luam... pacat ca nu am :D

Superba masina...
SPOR LA VANZARE...

200SX 22-02-07 16:03

Re: Se vinde MAZDA 6 Verde
 
a fost si pe la tembelizor parca


All times are GMT +2. The time now is 13:43.

- Copyright 2026 4Tuning