![]() |
[CUMPAR] Player cu USB
Cumpar player auto care sa aiba USB. Sa fie functional si sa se incadreze in bugetul meu (maxim 300 ron). Eventual pot oferii un telefon (LG GM360) si diferenta de bani.
|
Re: [CUMPAR] Player cu USB
https://forum.4tuning.ro/555-hu-cd-pl...r-jvc-usb.html Uite aici un player
|
Re: [CUMPAR] Player cu USB
EDIT: prefer persoane din Buc. pentru a putea face proba
|
Re: [CUMPAR] Player cu USB
Se poate inchide.
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:41. |
- Copyright 2026 4Tuning