Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Amplificatoare auto & stuff (https://forum.4tuning.ro/554-amplificatoare-auto-and-stuff.html)
-   -   Cumpar amplificator! (https://forum.4tuning.ro/554-amplificatoare-auto-and-stuff/333529-cumpar-amplificator.html)

4cilinderlove 29-08-12 00:12

Cumpar amplificator!
 
Cumpar amplificator pe 2 canale de putere mica maxim 200w rms in punte(4 ohmi) !
Astept oferte
Valabil pentru Bucuresti

julaikos 29-08-12 00:25

Re: Cumpar amplificator!
 
Am eu unul ,nu e in cea mai buna forma estetica dar functioneaza si il dau ieftin

https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/3...meu-bazar.html

4cilinderlove 29-08-12 00:27

Re: Cumpar amplificator!
 
Vreau sa il pot proba, vad ca nu esti din Bucuresti.imi pare rau

julaikos 29-08-12 00:40

Re: Cumpar amplificator!
 
lucrez in bucuresti,il pot lua cu mine maine si ne putem vedea,eu lucrez in timpuri noi dar seara ne putem vedea sa-l probezi

4cilinderlove 29-08-12 01:10

Re: Cumpar amplificator!
 
Vorbim maine atunci 0728 5555 60

Dj_Dog 29-08-12 06:17

Re: Cumpar amplificator!
 
1 Attachment(s)
am eu un crunch blackmaxxxx 4100 in stare buna la pretul de 165 lei
putem face orice proba doresti

Sp1ky 29-08-12 09:34

Re: Cumpar amplificator!
 
am si eu un amplificator la 150 lei http://car-audio.anunturi-auto.4tuni...-11422903.html

4cilinderlove 30-08-12 00:11

Re: Cumpar amplificator!
 
Am gasit , multumesc 4tuning.Se poate inchide.


All times are GMT +2. The time now is 08:22.

- Copyright 2026 4Tuning