![]() |
Cumpar amplificator!
Cumpar amplificator pe 2 canale de putere mica maxim 200w rms in punte(4 ohmi) !
Astept oferte Valabil pentru Bucuresti |
Re: Cumpar amplificator!
Am eu unul ,nu e in cea mai buna forma estetica dar functioneaza si il dau ieftin
https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/3...meu-bazar.html |
Re: Cumpar amplificator!
Vreau sa il pot proba, vad ca nu esti din Bucuresti.imi pare rau
|
Re: Cumpar amplificator!
lucrez in bucuresti,il pot lua cu mine maine si ne putem vedea,eu lucrez in timpuri noi dar seara ne putem vedea sa-l probezi
|
Re: Cumpar amplificator!
Vorbim maine atunci 0728 5555 60
|
Re: Cumpar amplificator!
1 Attachment(s)
am eu un crunch blackmaxxxx 4100 in stare buna la pretul de 165 lei
putem face orice proba doresti |
Re: Cumpar amplificator!
am si eu un amplificator la 150 lei http://car-audio.anunturi-auto.4tuni...-11422903.html
|
Re: Cumpar amplificator!
Am gasit , multumesc 4tuning.Se poate inchide.
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:22. |
- Copyright 2026 4Tuning