Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   Cateva acarete e36 (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/332964-cateva-acarete-e36.html)

e36_coupe 25-08-12 15:00

Cateva acarete e36
 
Vand urmatoarele: cric bmw e36 stare foarte buna, pompa abs e36 pt cine intereseaza ii fac poza la serie, senzori abs fata/spate noi nouti, cheie roti. Preturile le facem impreuna si garantez ca sunt cele mai mici de pe piata.

e36_coupe 27-08-12 18:09

Re: Cateva acarete e36
 
Cric 60 ron
Cheie roti 30 ron
Senzuri uzura abs fata+spate (sigilati) 60 ron
Pompa benzina data jos de pe un e36 coupe motor 1995 vanos af 1993, 50 ron
Pompa Abs data jos de pe aceeasi masina 70 ron
Triple e36 sedan Oem in stare ff buna 40 ron
Semnale coupe Oem 20 ron

e36_coupe 28-08-12 19:10

Re: Cateva acarete e36
 
Valabil fratilor foarte urgent si foarte negociabil ":Dla pachet"

vectra_gts 29-08-12 10:56

Re: Cateva acarete e36
 
poti pune poze cu triplele de sedan?

Lymbutza 29-08-12 11:22

Re: Cateva acarete e36
 
cheia de roti ma intereseaza pe mine , daca e originala ! O poza te rog !

e36_coupe 30-08-12 08:45

Re: Cateva acarete e36
 
Quote:

Originally Posted by Lymbutza (Post 5155497)
cheia de roti ma intereseaza pe mine , daca e originala ! O poza te rog !

Imi pare rau, dar se dau la pachet cheia, cricul si senzorii.

rrm012001 30-08-12 20:30

Re: Cateva acarete e36
 
salut. pune te rog poze cu triplele de sedan.

e36_coupe 04-09-12 08:30

Re: Cateva acarete e36
 
Quote:

Originally Posted by rrm012001 (Post 5157269)
salut. pune te rog poze cu triplele de sedan.

Revin si cu poze cu triplele


All times are GMT +2. The time now is 13:26.

- Copyright 2026 4Tuning