![]() |
HARDTOP
vand hardtop e36 rosu ! in stare impecabila funtioneaza dezaburirea si lampile singurul "defect" lipsesc cele doua capacele de la manerele de prindere ..
PRET : 700 euro !!! detalii aici sau pe pm ! |
Re: HARDTOP
capacele alea sunt in jur de 65 de lei amandoua :) noi OEM.
|
Re: HARDTOP
Quote:
|
Re: HARDTOP
usor negociabil !!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:48. |
- Copyright 2026 4Tuning