![]() |
piese ac/ e30
radiator ac...250ron
termocupla ac..200ron compresor plus suport..motot m40 350ron conducte clima 100ron carcasa filtru ac...100ron |
Re: piese ac/ e30
componentele din bord le ai ?
|
Re: piese ac/ e30
sunt si componentele din bord...
|
Re: piese ac/ e30
Termocupla e 110lei noua...
|
Re: piese ac/ e30
Quote:
|
Re: piese ac/ e30
Salut ! Lasa si tu un numar de telefon, sunt interesat de radiator ac si conducte.
|
Re: piese ac/ e30
Quote:
|
Re: piese ac/ e30
sau vindut....
conducte clima... radiator clima... electroventilator... filtru .. |
| All times are GMT +2. The time now is 23:08. |
- Copyright 2026 4Tuning