Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Daewoo tuning (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning.html)
-   -   Ceasuri pentru bord cielo albe (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning/33204-ceasuri-bord-cielo-albe.html)

Fast_wheels 12-02-07 21:46

Ceasuri pentru bord cielo albe
 
1 Attachment(s)
Am vazut pe undeva (nu mai stiu sigur pe unde ) ceasuri de cielo pe fundal alb si cifre negre.Din ce am putut afla am inteles k cea mai simpla metoda ar fi sa tragi la imprimanta ceasurile si sa le lipesti peste celelalte.Acum intrebarea:
1 Oare daca pun si eu cum o sa se mai vada lumina de la cifre ?? k daca decupez cifrele de pe foaie ramae fundalu alb si cifrele.
2 Voi ce parere ati avea despre asta ?? Cum vi se pare ideea ??Si cu iluminarea se mai poate face pe neon.Daca cineva e interesat de ceasuri am facut rost de el si am pus poza ;)

DACIA-Wrc 12-02-07 21:55

Re: Ceasuri pentru bord cielo albe
 
mi se pare obositor albul....mai ales ziua ma enerveaza imi distrage atentia...si la cat conduc eu.
ideea ii sa fie ceva odihnitor pentru ochii nu ceva strident care din 5 in 5 secunde sa-ti atraga privirea, parerea mea.
daca ti-ai face masina pt show-uri da, ar merge, dar pt zi de zi...mai bine lasa verzui-ul acela ca-i mai odihnitor.

bobohtml 14-02-07 16:35

Re: Ceasuri pentru bord cielo albe
 
io zic mai bine sa le cumperi din vitan ;) nu sunt asa scumpe

Fast_wheels 14-02-07 17:45

Re: Ceasuri pentru bord cielo albe
 
Cat costa daca ai idee??k eu stau departe si nu se merita sa vin la buc numai pntr alea.

bobohtml 14-02-07 17:47

Re: Ceasuri pentru bord cielo albe
 
nush` nu am idee pana in 2-3 sute cred... sunt ca niste tablete de blastic cu diferite culori...

B-64-KTL 14-02-07 20:43

Re: Ceasuri pentru bord cielo albe
 
Pe unde mai exact ai vazut in trag? Daca poti sa-mi spui. Mersi.

bobohtml 14-02-07 23:57

Re: Ceasuri pentru bord cielo albe
 
erau puse pe capota unui cielo ;) si presupun ca nu de prost le punea doar sa le admire lumea .. plastic* scz

Fast_wheels 15-02-07 00:27

Re: Ceasuri pentru bord cielo albe
 
Cu cine poate sa ma ajute si pe mine ??Si-a pus cineva "tablitza" deaia?Daca a iesit cu cine pot vb sa imi trimita si mie ??

Puya 10-05-07 14:39

Re: Ceasuri pentru bord cielo albe
 
salut. eu am asa ceva pe cielo iar lumina este albastra care provine din 4 leduri si acele sunt rosii,iar noaptea se vede super albastru acela pe fundal alb....fata de cum era inainte becurile alea verzi..........am dat 1,5mil ca sa mi=l faca cu tot cu montare...dak te intereseaza am sa-ti arat si poze sa vezi cum vine.

Fast_wheels 10-05-07 16:37

Re: Ceasuri pentru bord cielo albe
 
Pai ma-r interesa pune si tu niste poze sa vad cum sta treaba

Puya 10-05-07 18:28

Re: Ceasuri pentru bord cielo albe
 
oki o sa-ti fac pozele in seara asta sa vezi luminile si le pun.pa pa

I5@k 19-05-07 00:35

Re: Ceasuri pentru bord cielo albe
 
io park am vazut intrun catalog de masini....un spray ...special pt asa ceva....
numa sa te interesezi unde ai putea gasi un asemenea spray...

Puya 19-05-07 01:40

Re: Ceasuri pentru bord cielo albe
 
17 Attachment(s)
nu e mane spray sunt leduri si folie..uite cum se vede.uite mai multe poze cu masina mea

DACIA-Wrc 19-05-07 09:51

Re: Ceasuri pentru bord cielo albe
 
hmmm nici la tine nu mai coboara antena?

BGD_NNE 19-05-07 17:50

Re: Ceasuri pentru bord cielo albe
 
Toate ***urile astea de antene se imbolnavesc de cancer si nu mai vor sacoboare complet :((.
E foarte dragutza treaba ai cu ledurile , daca stii ceva pe un verde daca se gasesc anunta-ma si pe mn pls si daca ai putea sa imi spui si un pret ar fi perfect.
Ecranu ala de pe bord e de la senzori de parcare???
Si ink o chestie , parerea mea , scoateti bandourile alea de pe spoilere ca strica tot aspectu masinii , doar nu esti femeie sa nu apreciezi distantza cum trebe :P.Scz pt toate doamnele si domnisoarele care nu fac parte din categoria asta de femei :D


All times are GMT +2. The time now is 04:16.

- Copyright 2024 4Tuning