Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   [Vand]Blackberry 8520 impecabil (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/332000-vand-blackberry-8520-impecabil.html)

Ovi_King 17-08-12 15:12

[Vand]Blackberry 8520 impecabil
 
Vand Blackberry 8520 purple, impecabil, folosit o luna de o fata,necodat, pachetul include: incarcator, cablu de date, husa de silicon originala Blackberry si cutie,carticele.

Pret:300ron

Contact: 0769.648.486 sau PM, valabil doar pentru Bucuresti!

O sa revin cu poze!

Ovi_King 18-08-12 16:47

Re: [Vand]Blackberry 8520 impecabil
 
s-a dat deci se poate inchide!


All times are GMT +2. The time now is 04:54.

- Copyright 2026 4Tuning