Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Zona tehnica BMW (https://forum.4tuning.ro/290-zona-tehnica-bmw.html)
-   -   Am nevoie de ajutorul vostru.... (https://forum.4tuning.ro/290-zona-tehnica-bmw/331896-nevoie-ajutorul-vostru.html)

enzodesign 16-08-12 16:36

Am nevoie de ajutorul vostru....
 
Salutare la toata lumea,

Am nevoie de ajutorul vostru: vreau sa refac toata mocheta din masina, stiti vreun atelier unde monteaza mocheta auto la comanda? materialul trebuie sa fie termo-formabil, special ptr. auto.
astept sfaturi si idei!

Multumesc!

Eugen

the_rifle 17-08-12 01:14

Re: Am nevoie de ajutorul vostru....
 
Tocmai m-am intors de la masina unde ghici ce faceam... Schimbam mocheta...
Am dat 50 de ron pe ea si e impecabila . Am dat si 20 de ron la spalat si am lasat-o acolo sa se usuce si acum arata ca noua... E plina de diversi bureti , plastic espandat si intarituri mocheta. Nu-ti face nici dracu intr-un atelier o mocheta ca de fabrica. Ori o cumperi din dezmembrari ori daca esti asa shucar o cumperi originala din reprezenta...


All times are GMT +2. The time now is 09:37.

- Copyright 2026 4Tuning