Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   vand tableta 7" 3G (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/331305-vand-tableta-7-3g.html)

bimmer4life 12-08-12 01:35

vand tableta 7" 3G
 
Vand tableta Vodafone SmartTab 7" - 16gb, procesor 1gb dualcore, camera 5mpx/2mpx cea pt video-call. Garantie inca 21 de luni! Pachet complet (incarcator, cablu de date, casti si husa). Pret 1050lei
O vand pentru a-mi lua ceva mai mare, tot din acest motiv am la vanzare si un laptop dell inspiron 1525 (vedeti caracteristici pe net) la pretul de 700lei. bateria nu mai tine, in rest in afara de minusuri de ordin estetic, de aici si pretul, nu prezinta alte defecte ascunse. Pretul e neg.

bimmer4life 31-08-12 16:16

Re: vand tableta 7" 3G
 
preturi noi: 1000lei tableta si 650lei laptop-ul. pt laptop valabile si schimburi cu piese e36

nicu_rcn 25-10-12 20:52

Re: vand tableta 7" 3G
 
poze cu ea nu ai?

bimmer4life 25-10-12 21:11

Re: vand tableta 7" 3G
 
este exact asa cum o vezi pe net... nimic deosebit! cu tot pachetul complet, fact. garantie etc
de pe ea iti scriu acum replay-ul

bimmer4life 25-10-12 22:36

Re: vand tableta 7" 3G
 
3 Attachment(s)
si poze, scz calitatatea slaba..

nicu_rcn 20-11-12 08:13

Re: vand tableta 7" 3G
 
se pot efectua apeluri cu ea?

bimmer4life 20-11-12 08:15

Re: vand tableta 7" 3G
 
din cate stiu eu da! am cartela sim in ea, cu numar, doar ca nu am abonament de voce activat, este numai de date.

bimmer4life 29-11-12 14:21

Re: vand tableta 7" 3G
 
sus cu ea 950lei pachet complet!!


All times are GMT +2. The time now is 20:30.

- Copyright 2026 4Tuning