Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   - Moderator - (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/33110-moderator.html)

tng 11-02-07 18:29

- Moderator -
 
Avand in vedere ca mi s-au reprosat anumite lucruri (cum ca as simpatiza pe o parte mai mult decat pe de alta parte), cuvinte urate, jigniri ... etc .. consider ca cel mai bine e sa ma retrag din functia de moderator/ conducator de comunitate Ploiesti.Imi este greu sa scriu aceste cuvinte acum, aici .. avand in vedere cat m-am zbatut sa infiintez (alaturi de alte cateva persoane) comunitatea 4tuning - ploiesti, sa ne facem si noi "vazuti" pe harta 4tuning.ro

Acum, rog pe cineva sa aiba grija de comunitate in locu meu.
Postati cei care vreti argumentand ``de ce``.

Dupa mine, as alege pe unu dintre: bogdan_wrc, tre, donu, taz.I-am nominalizat pe ei pt ca sunt mai maturi in gandire si mai responsabili.... dar lista e deschisa.
Cineva care are timp, net, pasiune ....

Multumesc.
Va salut,

Skma 11-02-07 18:33

Re: - Moderator -
 
Eu cred ca inca ai minte de copil !;)

Vibe 11-02-07 18:35

Re: - Moderator -
 
Eu zic sa te mai gandesti... si sa ramai ;)

shantzu 11-02-07 18:39

Re: - Moderator -
 
bogdan sau donu ;)
unul din eu cred ca ar putea sa te inlocuiasca pe tine ;)
ufff.... ma gandeam ca poate ajung eu :mrhappy: poate la alegerile urmatoare :mrgreen:

Skma 11-02-07 18:40

Re: - Moderator -
 
Deci cred ca cat de curand o sa organizez o intalnire cel mai probabil pe colt si e invitata toata lumea in special cei vechi (fara suparare cei noi dar cand se construia comunitatea asta si eram abia cativa barzauni nu stiati de ea deci inca o data fara suparare) pentru ca tng-u cu greselile lui bun rau a condus pana acuma !

Poate ca cateodata si eu m-am luat de el (vezi episodul AML) dar asta e si ar fi pacat ! Eu zic ca iarna asta si schimbarile de temperatura ne-au afectat asa putin !


Sincer astept sa vina din nou vremuri macar la jumatea la cele care au fost cu intalniri in fiecare vineri etc...

Va Salut pe toti !

dshockevo 11-02-07 19:13

Re: - Moderator -
 
Quote:

Originally Posted by tng (Post 744034)
Avand in vedere ca mi s-au reprosat anumite lucruri (cum ca as simpatiza pe o parte mai mult decat pe de alta parte), cuvinte urate, jigniri ... etc .. consider ca cel mai bine e sa ma retrag din functia de moderator/ conducator de comunitate Ploiesti.


te-ai gandit bine ca asta vrei sa faci ? nush parca nu as vedea pe altcineva moderator in locul tau...gandeste-te la cat ai muncit sa ajungi aici, si acum renunti !? :???::rolleyes2 ...poate te razgandesti

PS: Pastiluta, esti din Buc., ce treaba ai tu cu comunitatea nostra ? :evil:

Dinu-KKK 11-02-07 21:49

Re: - Moderator -
 
TNG ....parerea mea ee ca ........da-te draq ..... nu te cunosc de mult timp dar aud si yo ..... parerea mea e ca ar trebui sa stai acolo unde esti si sa lasi prostiile astea ..... dc vrei sa te tirezi ???? vrei sa vezi cum dispare nsl-ul???

tre 11-02-07 22:23

Re: - Moderator -
 
mai bine votam cine vrea sa ramana tng. eu zic da.

tng 11-02-07 22:26

Re: - Moderator -
 
Quote:

Originally Posted by Dinu-KKK (Post 744405)
da-te draq .....vrei sa vezi cum dispare nsl-ul???

am argumentat de ce.
clubul nsl nu are treaba cu mine, eu sunt simpatizant .. nicidecum membru.desi imi place clubu, atmosfera, lumea ...

sincer imi pare rau :| am considerat ca asa e mai bine.


deci, cine vrea locul meu ?! :-)

Dinu-KKK 11-02-07 22:31

Re: - Moderator -
 
daca voturile il obliga sa ramana :D atunci si yo da

Vladz 11-02-07 22:48

Re: - Moderator -
 
sa ramana :D sau sa vina shantzu :D ca el are timp liber ca toata ziua e pe mess :mrgreen:

Dinu-KKK 11-02-07 23:02

Re: - Moderator -
 
uitativa pe Threads - ul ``INITIATIVA`` si pe urma discutati .....
yo nu vad acolo pe nimeni decat pe TNG care sa agita .......asa ca restul vedeti-va de treburile voastre .... cand vreodata o sa facetzi si voi asta ??????

alexa-mrc 11-02-07 23:04

Re: - Moderator -
 
Quote:

Originally Posted by Dinu-KKK (Post 744497)
daca voturile il obliga sa ramana :D atunci si yo da

nu cred ca voturile lar putea obliga....totul depinde de el.....oricum dupa parerea mea nu ar trebui sa renunte....cu greu a reusit sa formeze comunitatea asta si multi dintre noi ii datoram macar respect

Dinu-KKK 11-02-07 23:06

Re: - Moderator -
 
pm taz nu are timp el sa stea pe net , donu nu prea se intelege el bine cu tehnologia asta americana asa ca ramai tot TU

platon911 11-02-07 23:15

Re: - Moderator -
 
cu toate k nu te cunosc asa bine mey TNG.....cred k faci o mare greseala k vrei sa pleci!!!!! da asta este iti respect alegerea.....esti demn si onorabil......cat despre noul moderator cred k Donu' nujtiu de ce,dar Donu'...poa k am o simpatie ptr el asa,mai ales k e si "profesor" de burnuri......stie el ce zic.APP Donule in seara asta s-a imbibat filtru de polen de fum si nu mai iese fumu din masina.....


All times are GMT +2. The time now is 01:40.

- Copyright 2024 4Tuning