![]() |
tepe din reclame sau din alte surse
cred ca la divertisment se incadreaza.
incep cu renumitul cutit,printre cele mai bune din lume,conform reclamei DELIMANO. este complet Gratuit,garantie..........cit cuprinde cu conditia sa platesti 69.99 ron pt livrare,curieratul. primesti un cutit de calitate indoielnica, daca doresti sa-l returnezi,pt ca nu esti multumit mai platesti 60,99 ron si nu primesti nimic pt ca a fost GRATIS. este un caz absolut REAL. mama unui bun amic a patit-o. incercati si voi sunand la numerele afisate in timpul reclamei. |
Re: tepe din reclame sau din alte surse
mama ce faza penala!ma sunt multi care vor sa faca bani si scornesc tot felul de ***uri.curieratul pt cutitul ala iti dai seama ca mai mult de 20 lei nu costa!;)
|
Re: tepe din reclame sau din alte surse
Mie teleshopingu in sine mi se pare o mare teapa.
|
Re: tepe din reclame sau din alte surse
alta teapa garantata.
ge 132. clar,INTINERESTI. fabricat in Germania, asa spune in reclama de LA PRO-TV. culmea era sa scrie RFG(anumiti chinezi nu stiu de reintregirea germaniei). pe site-ul oficial scrie: Fabricat in Canada GMP - Calitate Farmaceutica Ingredient original conceput de Tokai Sangyo - Japonia. deci este un produs miraculos, ceva ce ati vazut in DENIS COPILUL PROBLEMA. am gresit cu ceva postind acest comentariu? |
Re: tepe din reclame sau din alte surse
Quote:
|
Re: tepe din reclame sau din alte surse
pinot noir murfatlar oricum "eticheta" ramine in frapiera.
cine stie,cunoaste. |
Re: tepe din reclame sau din alte surse
super lanterna 5000W,
omul oricum are clienti !!! MODEL 2013! CEA MAI PUTERNICA LANTERNA 5000W LED CREE XML-T6 + ACCESORII 5000W cinci mi de watti !!!!!! adica 5 KW. |
Re: tepe din reclame sau din alte surse
Lol numai 5kw .
|
Re: tepe din reclame sau din alte surse
Quote:
imi asum riscul sa primesc avertisment pt link dar acesti vinzatori necinstiti merita evitati. cauta cu gogu. MODEL 2013! CEA MAI PUTERNICA LANTERNA 5000W LED CREE XML-T6 + ACCESORII pe un anumit site de licitatii gasiti acest produs absolut special. daca cunoasteste-ti voi asemenea specimene, postati, e pacat sa platim aiurea. |
Re: tepe din reclame sau din alte surse
Da ma am catut, nu am crezut prima data ca pot fi asa de neseriosi :)).
|
Re: tepe din reclame sau din alte surse
este o firma in cluj, care recruteaza oameni pt munca in germania, am incercat si eu, si am luat o mare teapa. se lauda ca in 2 saptamani maxim, pleci, eu astept de o luna si jumate. e o taxa de 520 de lei, ca sa nu fie mare, dar de-ajuns incat sa fure de la mii de oameni, ii zice "colosseumul muncii externe". e teapa mare, nu stiu daca imi pot recupera banii inapoi, din cate scrie contractul nu prea cred. sper sa fie utila informatia
|
Re: tepe din reclame sau din alte surse
firma de asigurari METROPOLITAN.
IN 2001 am facut o asigurare de viata pe 10 ani(ulterior cineva a scris 20 de ani). la acea vreme era de 200 de dolari,in prezent cam 550 de lei. in ultimii ani(6-7 si pina in prezent) factura a venit prin posta doar cu indexarile facute de ei,sau supra indexari MM. ultima a venit in valoare de 1750 de lei. ieri am mers la firma sa intreb de ce, raspunsul sarcastic al unui angajat cu mamaliga pe dinti a fost ca eu beneficiez doar de "avantaje" si ca,daca mor in accident rutier sau ramin paralizat pe viata imi dubleaza suma. niciodata nu am cerut asa ceva. el zimbea iar eu plingeam pt 600 lei pe an primeam 3 zile ingrijire medicala in spital din romania si operatie de apendicita gratis(am facut-o in 1990) ???????????/ in urma cu citiva ani nu am putut sa platesc polita de 200$(580 RON)(fara sa fiu informat mi-au bagat pe git una de 1300 lei cu 20% dobinda pe an.in momentul de fata este de aproape 2900ron. atentie,EU niciodata nu am semnat o cerere de imprumut,niciodata nu am fost instiintat de imprumutul dat cu 20% dobinda. daca nu eram in postura de nu putea plati, nici pina azi nu aflam de porcariile facute de metropitan si ma trezeam la sfirsit de contract ca mai am de plata citeva mii de eura pt un imprumut pe care nu l-am dorit si semnat. sfatul meu,verificati-va asigurarile daca aveti. |
| All times are GMT +2. The time now is 18:47. |
- Copyright 2026 4Tuning