Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Nokia e71 ORIGINAL DEFECT PARTIAL 100 LEI (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/330142-vand-nokia-e71-original-defect-partial-100-lei.html)

Dany_1987 02-08-12 21:23

Vand Nokia e71 ORIGINAL DEFECT PARTIAL 100 LEI
 
Vand Nokia e71 White ORIGINAL 100% cu cateva defecte .. Camera nu funtioneaza : se deschide camera dar arata negru pe display , displayul arata un pic patat ca si cum ar avea apa in el , dar nu prea deranjeaza ... si are lipsa 3 butoane din dreapta jos ; tasta Ctrl , enter , si delete ... in rest telefonul este perfect funtional .. functioneaza in orice retea si arata destul de bine ... SE vinde la pretul de 100 de lei FIX fara negocieri ...


TEL : 0762.406.389
: 0728.074.219

La cerere pu poze cu telefonul

Dany_1987 04-08-12 10:11

Re: Vand Nokia e71 ORIGINAL DEFECT PARTIAL 100 LEI
 
Telefonul sa vandut ,Se poate inchide , multumesc 4tuning


All times are GMT +2. The time now is 10:06.

- Copyright 2026 4Tuning